GTA4 (pc) incelemesi
Big Boss
Üye
Ya Bayred ver. 1.34 gibi adam 3yorum.
Atoro Zotti
Üye
Bence Hemen Oynayıp Nasıl Kıyasslıyorsun? Belki Diğer Yerlerde Böyle Değil?
Misafir
Ya ama böyle olmaz ki. Ben de birkaç oyun sitesinde oyun incelemiştim zamanında, hiç bir karşılık beklemeden oturup yazıyorduk. Hadi orda sorumlu olduğumuz kişiler vardı iyi yazmak zorundaydık tamam da burda o da yok. Yani 'iyi' yazmak zorunda değil kimse ve böyle yorumları gördükçe yazma isteğinin ne kadar kırıldığını tahmin edebiliyorum. Oyun, film, müzik, kitap, kıyafet falan filan bunları bazıları çok sever bazıları hiç sevmez kişiye göre değişir, adam oyunu sevmediyse bunu belirttiyse aksi görüşünüzü biraz daha anlayışlı olarak gösterin lütfen. Hatalarını söylemeyin demiyorum özellikle onları görmesi lazım da işin dozu daha fazla kaçmadan söyliyeyim dedim.

Bazen düşünüyorum bu forumda tek anlayışlı kişi ben miyim diye?

Ama diğer yandan inceleme tarihi biraz erken olmuş. Gerçi yasal veya değil, elimizde çok imkan var. O da ayrı konu =).
Atoro Zotti
Üye
Anlayışla Alakası Yok Bunların Hepsi Birer Yorum ZEvkler[yorum da olabilir]ve renkler tartışılmaz sadece iyimi kötümü diye biz burada tartışıyoruz anlaşıyla alakası yok
Misafir
Ooo pardon aga. Hata ettik affet.
Atoro Zotti
Üye
Ne Anlamdan Söylüyorsun.DAlga Mı Geçiiyorsun?Fikrini Sölyedin Adam Gibi KOnuşsana
Misafir
Diyorumki tartışın tabi ama yazıları yazan kişilere anlayışlı olsak hem daha çok inceleme yazılır hem de yazan kişilerin yazma isteği artar. Ben bilirim diyorum az çok karşılık beklemeden uzun uzun düşünüp yazmanın ne olduğunu ve karşılığında okuyanların yazanı düşünmeden paldır küldür saldırmalarının nasıl hissettirdiğini.

Adam gibi anlatabilmişimdir umarım.
Atoro Zotti
Üye
Haklısın Anlayuşlı olunsa herkesin fikri iyi  ıolçur
Misafir
:woot:
inesistente
Üye
Melkor dedi:

Ya ama böyle olmaz ki. Ben de birkaç oyun sitesinde oyun incelemiştim zamanında, hiç bir karşılık beklemeden oturup yazıyorduk. Hadi orda sorumlu olduğumuz kişiler vardı iyi yazmak zorundaydık tamam da burda o da yok. Yani 'iyi' yazmak zorunda değil kimse ve böyle yorumları gördükçe yazma isteğinin ne kadar kırıldığını tahmin edebiliyorum. Oyun, film, müzik, kitap, kıyafet falan filan bunları bazıları çok sever bazıları hiç sevmez kişiye göre değişir, adam oyunu sevmediyse bunu belirttiyse aksi görüşünüzü biraz daha anlayışlı olarak gösterin lütfen. Hatalarını söylemeyin demiyorum özellikle onları görmesi lazım da işin dozu daha fazla kaçmadan söyliyeyim dedim.

discussioncontroller