GTA4 (pc) incelemesi
Atoro Zotti
Üye
NAsı Yani?
:D
Dexter
Üye
Adam incelemeyi sağdan soldan toplayarak trollük yapmaya çalışmış aklınca. Lütfen nezaket kotanızı burayla doldurmayın, cidden başka yerlerde çok daha fazla ihtiyacımız var çünkü.
engwashere
Üye
Dexter dedi:

Adam incelemeyi sağdan soldan toplayarak trollük yapmaya çalışmış aklınca. Lütfen nezaket kotanızı burayla doldurmayın, cidden başka yerlerde çok daha fazla ihtiyacımız var çünkü.

Nezaketin kotası olmamalı bence heryerde nezakatimizi korumalıyız. Sadece sorun düşüncelere saygı duymak. Bence biraz fanboyluk yapıyorsun. Adamın düşüncelerine ben de katılmıyorum ancak bu ondan nezaketimizi esirgememiz anlamına mı geliyor?
Dexter
Üye
Abi anlatamadım galiba. Dur şu alıntı anlatsın her şeyi:

3yorum dedi:

Güle güle forum insanları.Sizinle biraz eğleniyim dedim. İyide oldu.Geçen bu siteye rastladım ve insanları boş boş binlerce mesaj yolladını gördüm.Bir oyun kötüyse nolcak iyiyse nolcak.Sadece eğlenmenize bakın.Bu işlerin mali veya teknik kısımlarını kimse bilmiyor ve burdakilerin %80i korsan kullanıyor ve ona ramen eleştiriyorlar:D süpersiniz ya .Eskiden insanlar oyunları paylaşırdı takas olurdu.Kimse bana CD çıktı mertlik bozuldu demesin.CD çıktığındada biz yapardık takas ama iyice şımarmş nesil hem korsan alıyor hem oyundan eğlenmiyor ve buraya gelip tanımadığı admalala tartışıyor oyunu:D neyse kendinize iyi bakın incelememi falanda unutun onu 1siteden toplamıştım koydum önünüze ve kimsenin daha önce gta4 ile ilgili bir araştırma yapmadıgını gördüm oynayanlar dısında.

İnsanları aptal yerine koyup dalga geçmeye çalışan, "ahah siz kimsiniz lan korsancılar. XD gelip burda yorum yazmak sizin neyinize. gidin oyunu oynayın önce" diye konuşan insanlara karşı sıfır tolerans uyguluyorum. Onun haricindeki her yerde de nezaketimi koruyorum engwashere.

Biraz fanboi'luk mu yapıyorum? Tabii ki. :S

Dexter dedi:

An itibari ile MGS4 ve GTA4 fanboi'uyum.

Öyle yani. :)
princeofpersiaprinceofpersia
Üye
Bay Red bu 3yorum 3 den aşağı bir çizgi indir oldu sana B avatar da 3 kırmızı alın size bay red  buraya bir punk buster lazım punk avlasın biraz.
engwashere
Üye
Dexter sana da hak veriyorum ama ben bazı şeyleri olduğu gibi kabullendiğim için böyle bir düşüncedeyim. Olduğu gibi birşeyi sevmeye, insanları değiştiremiyeceğim için onlara uyum sağlamaya çalışıyorum. Neyse burda şahsi hayat görüşlerimizi paylaşmıyoruz. Ayrıca o mesajını görmemiştim, özür dilerim.
Big Boss
Üye

Dexter sana da hak veriyorum ama ben bazı şeyleri olduğu gibi kabullendiğim için böyle bir düşüncedeyim. Olduğu gibi birşeyi sevmeye, insanları değiştiremiyeceğim için onlara uyum sağlamaya çalışıyorum. Neyse burda şahsi hayat görüşlerimizi paylaşmıyoruz. Ayrıca o mesajını görmemiştim, özür dilerim.

Anlatmaya çalıştığımda buydu benim. Ayrıca uyum sağlama. Burada bayred i SEV-Mİ-YO-RUZ!
Üye
NERDEN BILIYORSUN BAKIM??? Kıllanmaya başladım iyicene. Bu adam senin arkadaşınmı yoksa???
KnightOfPainKnightOfPain
Üye
hayır Apprentice = Bayred.
Üye
O da bir ihtimal.
discussioncontroller