GTA4 (pc) incelemesi
darkprensdarkprens
Üye
Konusmayin su adami kendi kendine takilsin ;)(Ben Bayredim)
engwashere
Üye
Big Boss dedi:

Anlatmaya çalıştığımda buydu benim. Ayrıca uyum sağlama. Burada bayred i SEV-Mİ-YO-RUZ!

Ben insanı insan olduğu için seviyorum. Bu dünyadaki her varlığa sevgim ve saygım vardır bir ne olurlarsa olsunlar. İstersen sen de bir koşulsuz sevmeyi dene bakalım.
masterchiefemre
Üye
bu optimizasyonla gta 4'e 50 veririm der ve bütün şimşekleri üstüme çekerim  ;D :p:
Apprentice
Üye
gta4dün pcye çıkması bence konsolların işine yaradı...

(eeee başlarım böle işe alıyorum konsolu işkencesiz bitiriyorum şu oyunu!) gibisinden
princeofpersiaprinceofpersia
Üye
Benim bir huyum vardır. Bir oyun hem konsola hem pc ye çıkmışsa ve yeteri kadar iyi ise gider ikisine de alırım. Mesela pop serisinin tamamı hem pc de hem ps2 de var orange box var baya daha da şimdi hatırlayamıyorum.
Sanırım gta IV ünde kurbanı olacak bu huyumun.
kinder.süpriz
Üye
Oyunu illegal yollardan elde ettiğin ortada ve bunu burda yargılicak değilim fakat MP modunu internetten denemeden nasıl eksilere ekleyebiliyosun?

Adamlar araba yarışından tut (gta stili) free mode'a kadar toplam 16 mod yapmışlar ve 1-2 tanesi dışında hepsi çok eğlenceli. Oyunu satın alıp kurduktan sonra 10 dakika single player oynadım, ardından multiplayer dünyasına adım attığımda bi daha single mode'a bakmadım bile (bi ara bitiricem tabii). 1 haftadır denemediğim mod kalmadı.

Ayrıca Free Mode'da helikopterlerle savaşmak şu ana kadar yaptığım en eğlenceli şeydi. Şiddetle tavsiye ederim.

Herneyse, umarım "ilk incelemeyi ben yapiyim" tabusundan kurtulursunuzda bizde doğru düzgün incelemeler okuruz..
darkprensdarkprens
Üye
Takmayinnn adami takmayin.... ;)
Atoro Zotti
Üye
ben senlebir eğelncem
peace
Üye

ben senlebir eğelncem

Bu ne şimdi?
darkprensdarkprens
Üye