Call of Duty: Modern Warfare 2
peace
Üye
[center][img width=365 height=100]http://img78.imageshack.us/img78/3883/callofduty4logoscm7.jpg[/img][/center]

Evet yeni COD'umuzun ismi kesinleşti efenim.Bence konumuzun 2. dünya savaşı olmayacağıda kesinleşmiş oldu.(Zaten kimse beklemiyordu Infinity Ward'dan 2. dünya konusu çünkü: "Gelecekte geçen bir COD olacak 6. oyun" demişlerdi.

Alıntı : TrGamer

Activision yaptığı açıklama ile Infinity Ward tarafından geliştirilen Call of Duty 6'nın resmi adının Call of Duty: Modern Warfare 2 olacağını ve 2009'un Sonbahar aylarında piyasaya sürüleceğini duyurdu. Call of Duty: Modern Warfare 2 hakkındaki haberler şimdilik bunlarla sınırlı ne yazık ki.

Not: Resmin tasarımı bana aittir,kimse benden izin almadan paylaşamaz. :P ;D
Nasıl olmuş? :D
darkprensdarkprens
Üye
Off ya treyach'tan neftret ediyorum!!
INFINTY WARD RULZ!
Not:Vay harika olmus :D ;D
peace
Üye
Ajan buradada karşıma çıktı. :D
Zaten kimin iyi oyun yaptığı ortadaydı,dahada ortaya çıktı,
COD5 ve COD3 afalladı,COD4 ve COD2 kadar tutulmadı.
KnightOfPainKnightOfPain
Üye
Zaten o resme bakıtığımda direk sana "Fake Peace " diyecektim :P ama ben yaptım deyince anladım :) e güzel haber tabi,kesin süper olcak bir oyundur,da yeni oyun motoru kullancaklar dimi ?
AlphariusAlpharius
Üye
Gelecek derken ne kadar bir gelecek acaba? MGS geleceği gibi bir gelecek mi yoksa baya gelecek mi :D
Marquez
Üye
Bence gelecek dediği zamanımızda olur yine.
peace
Üye
Alpharius dedi:

Gelecek derken ne kadar bir gelecek acaba? MGS geleceği gibi bir gelecek mi yoksa baya gelecek mi :D

Mech'lerin çağı,buydu gelecekle kastettiğim.Ama bu sadece bir dedikoduydu onuda belirteyim.
Torocan
Üye
Olleey oleey çok güzel.
memreakyol
Üye
modern warfare Rule !! =D
Phantom Lord
Üye
Hayırlısı. :)
Misafir
Gelecekten kasıt Uzay'da geçecek bir Call of Duty ise, ismin bu olacağını sanmıyorum. İsmin MW2 olduğu kesinleşti mi yoksa herhangi bir dedikodu mu?
discussioncontroller