Call of Duty: Modern Warfare 2
MuhallebiMuhallebi
Üye
Zaten çok güzel olduklarını söylemiyor. Sadece çok kötü de değil "eh işte idare eder" diyor.
PiranhaPiranha
Üye
Ha öyleyse başka tabii...
Tam birşey diyemeyeceğim, sonuçta MW3'den hiç hoşlanmadım etkilenmedim sunum-hikaye olarakda iyi bulmadım. Tüm bu kriterlere göre MW1-MW2 hepsinden güzeldi diyebilirim. tabiki hiçbirisi dörtdörtlük kusursuz oyunlar değil. hepsinin vardı kendilerine göre eksiklikleri kusurlu tarafları, e yani buna benzer yazdıklarınızada katılıyorum...
RelentlessRelentless
Üye
Piranha abi diyorsa doğrudur bence.
thegmnkthegmnk
Üye
Sunum olarak vereceğim örnek:

Spoiler:

Hiçbir FPS oyununda bu kadar etkilenmemiştim tek bir sahnede.

Hikaye olarak da, hikayeyi ön planda tutup ortalamayı yakalamış olan iki CoD oyunundan biri diyebilirim.
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
"Hikayeyi götüren bir karakter nasıl bok edilir?" adlı çalışmanın en önemli örneklerinden o sahne.
kurtkapankurtkapan
Üye
mw2 ölmüş :(

Eskiden her girdiğimde min. 60000 kşi olurdu. Bir oyuna girmem 10 dk sürdü, acayip lag vardı.

http://cloud.steampowered.com/ugc/939251351907095529/F987B7A0FED55C394886C5AD685D840CA86943FE/
thegmnkthegmnk
Üye
Ulan Respawn neden şu oyunu hakkında bilgi vermiyor yahu :(
SwooshSwoosh
Üye
alter dolu hala
furko232
Üye
mw 2 hala oynayan var mı ya? eğer varsa ekleyin steam id:furko232 canım çekti bi tdm atalım :)
charli
Üye
special ops görevleri unutmamak gerek.benim en çok eğlendiğim moddu,2 kere platinium yapmama sebeb :D
discussioncontroller