Call of Duty: Modern Warfare 2
death_guitarist
Üye
Merhaba arkadaşlar. Call of duty modern warfare 2 satın aldım (teknosada suanda 19.90 tl ) steam de yükledım fakat multıplayer oynayamıyorum nereden girebılırım server lara. ve topluluklara bi türlu beceremedım yardım pls :(
onatimus prime
Üye
Problemi biraz daha açar mısın?Nereden açacağını mı bilmiyorsun?Yoksa açıyorsun da girmiyor mu?
death_guitarist
Üye
şöyle dıyım normalde bu oyuna sahip olan arkadsım olsaydı oynayabılırdık arkadaş listesı kısmından onla aynı oyuna girebılırdım. ama oyun sahip olan arkadaşım olmadığı için ben herhangi bir topluluk uzerınden multiplayer oynamak ıstıyorum. ya da call of duty resmi sunucularına bağlanmak istiyorum kardeşim. beceremedim bir türlü
kurtkapankurtkapan
Üye
Multiplayer olanını açıcaksın. Orada lobbyden girip oyun tipi seçip(mecbur tdm seçiceksin.) oyun bulmasını bekleyeceksin. Çok ümit bağlama derim. Ben son denediğimde 15dk arayıp hiç bir şey bulamamıştı. Oyun öldü artık. Ki bu 4 ay öncesi. Harbi harbi Ağustos ayından bahsediyorum yani =)
onatimus prime
Üye
Bu devirde MW2 mi kalmış?İlla MW oynayacağım diyorsan MW3 alacaksın.
Mad_DragonMad_Dragon
Üye
Daha birkaç gün önce oynadım. Evet, serverları seçemediğin için o bekleme anı çok büyük muallak. Ama genelde bekleyiş uzun sürüp bıktırıyor. Ben de daha geçen hafta aldım indirimden. Birkaç defa girmeye çalıştım, sadece bir kere amaca ulaşabildim. Yalnız 5 yıllık oyun olmasına rağmen CoD 4'ün serverları gayet dolu. MW2'deki bu bekleme sorununu düşününce, bu oyundan daha fazla oynayanı var herhalde.
deathly hallowdeathly hallow
Üye
Hayır MW1.
__skytalker____skytalker__
Üye
Buraları dolu görünce bir an dedim tekrar mı başlıyoruz. Aman, pc bozuk zaten gelemem, üzülürüm.
Mad_DragonMad_Dragon
Üye

Buraları dolu görünce bir an dedim tekrar mı başlıyoruz. Aman, pc bozuk zaten gelemem, üzülürüm.

Geçmiş olsun abi. Aman, bu aralar dikkat, konsolcuların gözü var. Nazarları değiyor. Benimkinde de peşpeşe önce işlemcinin, sonra ekran kartının ateşi çıktı. Allah'tan termal macunu zamanında verdik de çabuk atlattı. Allah korusun havale falan geçirecekti neredeyse. Ama çok şükür iyiyiz şimdi. İhmâle gelmiyor çocuklar.
__skytalker____skytalker__
Üye
Benim ki 1 yıldır tekliyordu zaten, arada 1-2 aylık düzelip umut verip sonra tekrar bozuluyordu. Ama şimdi bambaşka bir enfeksiyon kaptı, son çare format deniyecem o da olmazsa yenisi için pedere başvuracam.

Bahsettikçe daha kötü oluyorum :'(
discussioncontroller