Call of Duty: Modern Warfare 2
oscardimitrioscardimitri
Üye
süpersonik bir soru ile karşınızdayım.gittigidiyordan rus keyi almıştım bu oyunu.birkaç yıl önce 500 saatin üstünde oynadım ve sıkıntı çekmedim.ancak şu an yüklediğimde ingilizceye çevirme problemi yaşıyorum.sürekli hata veriyor oyun.youtubeda birçok arama yaptım birçok zone english dosyasını tek tek indirip klassöre kopyaladım ancak nafile.bununla ilgili bilgisi olan yardım edebilecek olan,hatta zone english kalsörünü upload edebilecek olan vb. yardımları bekliyorum. ayrıca da diyorum ki MW2>ghosts
kurtkapankurtkapan
Üye
karşılaştırma yapman bile hata yaw

kardeş. aynı dertten muzdariptim. her güncelleme geldiğinde tekrar onla uğraşmaktan sıkıldıydım. rusça bıraktım oyunu :D
hem rusça daha güzel bence. seslendirme olsun, krill alfabesi olsun :D
oscardimitrioscardimitri
Üye
oyunu inglizceye çevirdim de bazı dosyalar karışmış heralde multiplayerda tam oyuna giricek dosyalar serverdan farklı diye hata veriyor.uğraşmadım ama ona.special ops. oynayarak achievment yapıcam tabi bir yancı bulursam yanıma (zarf)
SwooshSwoosh
Üye
730 sayfa ne konuşuldu lan burda
kurtkapankurtkapan
Üye
eskiden, yeni cod çıkması da büyük olaydı ya. ilk 100 sayfada daha oyun çıkmamış bile. işte, bir seri nasıl mahvedilir, burdan bile anlaşılıyor.

biraz baktım eski sayfalara, bizim party muhabbetleri vb. var. nostalji oldu yaw =)

Beğenenler: __skytalker__

CombiningPersonCombiningPerson
Üye
şey de yazıyor mu kardeş
combi'nin nasıl oyuna 60 dolares bayıldığı sonra da en fazla 2 parti yapıldığı
kurtkapankurtkapan
Üye
hahahaha
birader ben dediydim sana, o para verilmez diye. 30 lira verdim oyuna. rusça olmasını da +1 sayıyorum hala. gayet memnunum hiç bi şey anlamadığım ama beğendiğim konuşmalardan :D
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
nereye dedin yav
çok iyi hatırlıyorum bi pazar akşamı toplaştınız gene MW2 al MW2 al baskılar falan...
bi baktım cüzdan boş
kurtkapankurtkapan
Üye
steam'den al demedim ama :D

benzer muhabbet ettiğim herkese söyledim ben, internetten 30 liraya aldığımı ve epey memnun olduğumu.
__skytalker____skytalker__
Üye
Yazın oynadık yine, niye gelmedin.

Tekrar toplanabiliriz zaten.
discussioncontroller