Hamachi'den Worms World Party Oynayamıyoruz?!
bfrheostatbfrheostat
Üye

Biz şimdi üç arkadaş denedik, süper de oynadık. Şu olabilir, oyunu kurandan kurana farkediyor. İkiniz de ayrı ayrı host etmeyi denediniz mi?

Denedik, sadece lobby'ye baktık, sıra sıra host olduk; hatta çaresizlikten Worm.net'e girdik, orada da bir halt olmadı (tabii orada hamachi'ye ihtiyaç yok)
mertoq
Üye
Hmm rapid linki sorun oluyormu ki forumlarda yav illegal içeriğe giriyorsa oke napalım :)

Eski bi oyun olduğu için zaten resmi sitesinden bile bedavaya indirebilrsin 250 mb falandır bendeki sıkıştırılmış 50 mb size koalylık olsun diye vermiştim ;)
mertoq
Üye

Denedik, sadece lobby'ye baktık, sıra sıra host olduk; hatta çaresizlikten Worm.net'e girdik, orada da bir halt olmadı (tabii orada hamachi'ye ihtiyaç yok)

0.9.9 HAMACHİ sürümünde denedinmi kardeşim ?

Eğer ondada olmuyorsa geriye tek bir şey kalıyor GÜVENLİK DUVARI...

Sende kapalı olabilr bide arkadaşına söyle güvenlik duvarı açıksa onu kapatısn.
bfrheostatbfrheostat
Üye
Yok daha 0.9.9'u denemedik; önceden ne yaptığımızı sordu da onu söyledim. Arkadaş bayram sonuna kadar giremez herhalde PC'ye ;D
Phantom Lord
Üye
@mertoq

Nerden bedava indirebiliriz? (Bildiğime göre hala para ile satılıyor, ondan sordum)
DreamonDreamon
Oyungezer
Bedava indiremeyiz, indirirsek korsan olur illegal olur. Aman diyorum.
YaMaJJ
Üye
mertoq dedi:

Hmm rapid linki sorun oluyormu ki forumlarda yav illegal içeriğe giriyorsa oke napalım :)

Eski bi oyun olduğu için zaten resmi sitesinden bile bedavaya indirebilrsin 250 mb falandır bendeki sıkıştırılmış 50 mb size koalylık olsun diye vermiştim ;)

https://secure.team17.com/browse.html?area=detail&skuid=34
Pixelponny
Üye
bugoht tihs
bfrheostatbfrheostat
Üye
£ 5.99 diyor ama... Bedava falan değil sanırım; çok eski de değil oyun, 7 senelik :)
qwerty
Üye
beyler acil yardım lütfen.arkadasımla wwp oynamak istioruz.heralde bunun için hamachinin en eski sürümü 0.9.9.9 gerekiomuş.yukledim.yeni ağ açtım.ama sonra bi hata veriyor dio ki ''mediation server sent message that doesn't make sense ''tamam diorum tekrar offline oluo.sinir oluyorum uptade yapınca duzelio ama o zamanda worms oynanmıo napıcam yardım lütfen..yardım edenden Allah razı olsun..
discussioncontroller