Eh Lütfen Ama...
Dead Boy
Üye
Siteye 2 haftadan uzun süre boyunca giremedim. Daha doğrusu forumlara giremiyorum zira sürekli veritabanı hatası ile karşılaşıyorum. Bu bende mi oluyor sadece bilmiyorum. Bazen login olmadan forumlara giriyorum ardından tekrar login olmak istediğimde gene aynı beyaz sayfa karşımda. Bazen login olurken artık sayfanın yarısı dolmuşken sayfayı durdurup yenilediğimde login olabiliyorum bu sefer gene forumlara giremiyorum. Şu anda nasıl bağlandım bilmiyorum. Belki hata düzeltilmiştir, belkide şansa girebildim. Düzeltildiyse bile gelecekte olmamasını istiyorum düzeltilmediyse zaten bu son mesajım bile olabilir zira böyle ancak 2 haftada bir bağlanabileceksem hiç gerek duymam bağlanmaya
RaideN
Üye
Bende bir sorun yok.
2046
Üye
Bahsettiğin hatayla ben de arada sırada karşılaşıyorum, ama sürekli bir durum değil.
SYSCLEANER
Mod
Ana sayfadan login olursan sorunsuzca login olursun forum sayfasında login olmaya kalktığında forum saçmalıyor.
Dead Boy
Üye
Bu bana özel galiba. Zaten pazar gününden pazar gününe login olabiliyorum şu anda girebildiğime göre.
PiranhaPiranha
Üye
Bende böyle bazı sorunlarla karşılaşıyorum gerçekten çok can sıkıcı bir durum "hata listesi" konusunada yazdım forum yetkililerinden cvp veren çıkmadı. Tekrarlılayım; alıntı yaparken sorunla karşılaşıyorduk forum karışıyordu onu sekmelerle çözdük... Fakat bazen yanıt gönder denildiğinde bembeyaz boş sayfa açılıyor aşağıdakiler yazıyor:
x: session_destroy() [function.session-destroy]: Trying to destroy uninitialized session
Dosya: /home/seti42/public_html/smf/Sources/Subs-Auth.php
Satır:
Bu mesajın olduğu aynı sayfa adresi enterlayınca forum sayfasında "Bir hata meydana geldi! Oturum doğrulaması başarısız. Lütfen tekrar deneyin" mesajı çıkıyor... 
Dead Boy
Üye
Bir pazar günü ve tekrar ben! Bu nasıl iştir hata almadan sadece pazarları bağlanıyorum
LooP
Üye
bende de aynı hata mevcut! giremiyorum resmen foruma. ancak www.ktunnel.com aracılığıyla giriyorum. sitede bir sorun var!

edit: ahanda hata!

Veritabanı Hatası: MySQL server has gone away
Dosya: /home/seti42/public_html/smf/Sources/Security.php
Satır: 272Veritabanı Hatası: MySQL server has gone away
Dosya: /home/seti42/public_html/smf/Sources/Load.php
Satır: 2005
discussioncontroller