İncelemeler Hakkında Sorunlar
PISLIXPISLIX
Üye
İncelemelerle alakalı sorunlarımızı buraya yazalım. Fazla kirlilik olmasın.

İlk soruyu ben sorayım hemen;

Yazdığımız incelemenin üzerinde nasıl oynuyoruz? Oynama şansımız var mı? Mesela ben bir TF2 yazısı yazmıştım. Yeni gelen bir update ile gelen eklentileri nasıl koyabileceğim?
Sims 2 Ustası
Üye
ben de aslında Fallout 3 yazısını geliştirmek isterim. Alelade yazdım onu biraz.
PISLIXPISLIX
Üye
Sam and Max serisinin sadece 2 bölümü var. Bu oyunları sezon sezon veya bölüm bölüm ayırsak iyi olurdu aslında. Sezon sezon daha güzel olurdu kendi fikrimi söyliyim.
Basdarados
Üye
GTA 4 PC incelemesi yapılmış ama bende bir adet yapabilir miyim?
Barnz
Üye
Evet, yapabilirsin.
Ulquiorra
Üye
Eski oyunları inceleme şansımız var mı? Zira 64 ekran kartıyla ancak onları oynayabiliyorum. :]
Norman
Üye
Anladığım kadarıyla "neyi" incelediğin değil, "nasıl" incelediğin önemli. Bana göre eski oyunlar tekrar incelenmeli, neticede yaşı bakımından bir sürü "güzellikten" haberi olmayan arkadaşlar var. Bu arkadaşların ufuklarının geliştirilmesi bakımından iyi olur diye düşünüyorum. Hem biraz nostaljiden zarar gelmez. Tabii, oyunların teknik özellikleri ile ilgili biraz "anlayışlı" olmak lazım.

* Bence :D
Jedi Panelvan
Üye
Kafamızdan inceleme atabilir miyiz? :)

Dexter
Üye
Peki istediğimiz incelemeden başlayabilir miyiz? Ben önce Prince of Alanya'yı okumak istiyorum.
german
Üye
company of heroes:teles of valor incelemesini sabırsızlıkla bekliyorum
curufinwe
Üye
Norman dedi:

Anladığım kadarıyla "neyi" incelediğin değil, "nasıl" incelediğin önemli. Bana göre eski oyunlar tekrar incelenmeli, neticede yaşı bakımından bir sürü "güzellikten" haberi olmayan arkadaşlar var. Bu arkadaşların ufuklarının geliştirilmesi bakımından iyi olur diye düşünüyorum. Hem biraz nostaljiden zarar gelmez. Tabii, oyunların teknik özellikleri ile ilgili biraz "anlayışlı" olmak lazım.

* Bence :D

Final Fantasy serisini inceliyorum şu anda. FFIII'e geldim yavaş ama güzel oluyor. Tam da dediğin türden bir inceleme olacak...
discussioncontroller