Easter Avenger
gangstar59
Üye
Easter Avenger bi platform oyunu game maker la yapılmış
öğğğğ game maker iğrenç  gibilerden tepki vermeden,önyargısız bi şekilde yaklaşırsak oyuna  bence daha iyi olur ben artık öyle cafcaflı oyunlardan sıkıldım. Biz ufak çocukkene oyun konsolları vardı ve bunların genel ismi atari di :) babamız falan hep bağırırdı kapa lan şunu başım şişti haberlere bakıcam gibilerden işte bu atarilerde platform oyunları vardı bazıları öküz gibi zordu bu oyunların saatler harcardık bilen bilir contra misal eeee save falan yok uğraşır dururduk bu tür oyunlarla.Easter Avenger
bana bu eski oyunları hatırlattı oyununda kontrol ettiğimiz karakter bi yımırta:) işte kontroller falan
güsel tam olması gerektiği gibi 2. bölümde bide tabanca falan alıoz oyunda mause klavye kombinasyonunu kullanıyoruz oyun gerçekten zor arkadaşlar ben baya bi sövdüm elimde sopa karşıdan bana doğru zıplayan sert yımırtaları kıramayınca ama ne bileyim grafikler işte müzikler falan cuk oturmuş oyunda da bi nintendo zorluğu var bu da benim gibi dinozor gamer ı oyuna bağladı şu an 3. bölümdeyim karşımda bana ateş eden yımırtalar falan çıkıo işte düşmanın mermisi yaklaşınca bize doğru slow motion oluyo böle matrix oyunlarından daha başarılı bi matrix havası var:P
grafik: 5/5
ses  : 4/5 (kendini tekrar ediyo daha iyi olabilirdi)
kontrol: 4/5 (oyun zor olduğu için ben kontrolleri kötü abi diyorum )
eğlence : 5/5
download ve ss ler için: http://gmc.yoyogames.com/index.php?showtopic=196893

not:bilerek yımırta yazdım yımırta demek ve yazmak hoşuma gidiyo sırf bu yüzden yımırtalı oyunlar görmek istiyorum.İmla ve noktalama özürlüyüm biraz kusura bakmayın :)
QuendarthQuendarth
Mod
Güzele benziyor oyun :).
Özellikle ekran kartımın bozuk olduğu şu sıralar tam aradığım tipte bir oyun.

İndiriyorum şimdi bakalım kasmaz inşallah :D.

(İnceleme biraz yetersiz olmuş gibi ama bu tarz bir oyun başka nasıl anlatılabilirdi bilmiyorum doğrusu :))
Lord Inquisitor
Üye
Okur İncelemeleri KISA KISA bölümü açılsın bence. Ne dersiniz?
gangstar59
Üye
kısa kısa ya tiskinç oyunlar giriyo verdiğim notları görmedinmi?
Lord Inquisitor
Üye

kısa kısa ya tiskinç oyunlar giriyo verdiğim notları görmedin mi?

Notlarını gördüm. Yüksek puanlar.... Ne olmuş ki?

KISA KISA'nın felsefesi vardır. Hakkında bahsedilmeye değer hiçbir şey olmayan "zavallı" oyunlar elbette KISA KISA'da "değinilir". Ancak, çok eğlenceli, zevkli ama hakkında bahsedecek çok bir şeyi olmayan oyunlar da KISA KISA'da "anlatılır". Farkı anladın mı?

Zamanında Level'da çok yüksek puan almış KISA KISA oyunları vardı....
discussioncontroller