Turkish Union Mod for Arma & Operation Flashpoint
GARYOSAVANGARYOSAVAN
Üye
image

Turkish Union ekibi bu hafta içersinde Project Reality ve US Intervention ekipleri ile model değiş tokuşu vede karşılıklı teknik yardım konularında anlaşmış bulunmaktadır. Mod Data Base'deki portala Arma ve OFP kriterleri ile eklediğimiz mod duyurularından sonra yurt dışında yaşayan ancak mod yapımı ile yakından ilgilenen deneyimli ve başarılı arkadaşlarada ulaşma imkanı bulduk. Bu aşamadan sonra görsel üretimin hızımızın ve üretim kalitemizin daha da artacağını gururla söyleyebilirim. Ürettiğimiz modlara puan veya geri bildirim desteği vermek isteyen arkadaşlar için adreslerimiz:

Turkish Union Operation Flashpoint Modu
www.moddb.com/mods/turkish-union-mod-for-operation-flashpoint
Turkish Union Armed Assault Modu
www.moddb.com/mods/turkish-union-mod

Crysis Modumuzu çalışan görsellerimiz bittiği zaman duyuracağız. Crytek şuanki eğitim programı ile doc.crymod.com adresinde belirtilen eğitim dökümanlarından "Asset Creation Manual" Basics, Vehicles sekmesine kadar olan eğitimleri bire bir olarak ekibimize verdi ve bu eğitimleri sertifikalandırdı. Bir sonraki eğitimlerde kalan başlıklarda bizlere ayrıntılı olarak aktarılacak. O zaman bizde hayranlarımıza Cryengine2 ile doyumsuz görsel tadlar yaşatacağız.

Oyunun resmi web sitesi: www.turkishunion.com

Her türlü öneri ve düşüncenizi bu topic veya oyunun resmi forumlarında bizlerle paylaşabilirsiniz.
yilmazmert
Üye
Gerçekten harika bir iş ve böyle bir mod'a ihtiyacımız olduğunu düşünürdüm hep :) Ellerinize sağlık,oyunuz yollandı bile ;)
TAN
Üye
Ellerinize sağlık GARYO Bey ve ekibi çok güzel olmuş.
Yanlız moddan böyle "uzun süre kullanıldğı için mefta olmuş terlik" kokusu geliyor. Nedendir acep :)))
Neyse benden tam puan gidiyor :)
shadow41
Üye
Dostum ben bu modu indirdim gerekli yüklemeleri de yaptım oyuna girince kasırga operasyonu falan diye çıkıyo fakat oyuna girmio hata veriyo diğer kendi bölümlerin giriyo ama Türk moduna girmiyor.Acaba oyunla mı uyumlu değil?
GARYOSAVANGARYOSAVAN
Üye
Oyunun son versyon mu? Arma versyonun yanlışsa oynayamazsın.
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
Elinize sağlık. Çalışmalarınızın başarıyla devamını dilerim.
GARYOSAVANGARYOSAVAN
Üye
Rezerve...
Dark Templar
Üye
ilk defa görüyorum bu başlığı. cidden çok güzel bir çalışma yapmışsınız. Arma oynamadığım için yükleyemiyorum modu ama CRYSIS modunuzu 4 gözle beklediğimi söyleyebilirim
GARYOSAVANGARYOSAVAN
Üye
Rezerve...
Dave Blake
Üye
Bukadar yeşilliğin içinde leo2A4 biraz sırıtmış sanki :D
GARYOSAVANGARYOSAVAN
Üye
Rezerve...
discussioncontroller