Vardiya Defteri
Misafir
Uyuyamayan, kabuslardan uyanıp güvenli, sıcak Oyungezer forumlarına sığınan, ya da ben sapığım sabah karşı iş yaparım diyen Oyungezerler, yalnızlık çekmeyin Vardiya Defteri sizin için.

03:26
Şimdi bana Fanshawe hep vardı gibi geliyor.
Life Is Pain sevgili Vardiya Defteri...
Misafir
Ben bu topici başka bir forumdan hatırlıyorum sanki Onur? :P (İsim buull, isiiim!!! Valla açıcaz bak! :P)

03:28
Uykum yok, ama uyumam lazım, 2,5 saat sonra tekrar uyanmam lazım. Oyhh oyh, uyku saatlerinin arttırılmasını talep ediyorum! (Sen! Evet, evet sen, arkadaki mavi eşofmanlı! Erken yatsana o zaman dediğini duydum!!)
Misafir
03:33
Sovyet Rusya'da,uyku seni uyur.
tanistlin_logs_out
Onaga
Üye
Hım...

03:33
Hellgate London'ı bitirmeye çalışacağım. Bitsin artık bu çile!
Fallen
Üye
Bu gece hiç uyumadım ki ki bu 2. günüm  birkaç saat sonra da çıkıp sınava gireceğim içtiğim 14. kahve bu , kafayı bulmuş vaziyetteyim , vay halime :(
Night EagleNight Eagle
Üye
Kaptanın seyir defteri, yıldız tarihi 3820...

Saat 03:54

Halen uyanığım, fakat birazdan nevrotik sistemimin gözkapaklarıma karşı verdiği mücadelenin son demlerine yaklaşmaya başlayacağını düşünerek, yatağa doğru yönelmem söz konusu.
Misafir
09:27

Uyku saatlerinin arttırılması konusundaki isteğimi yineliyorum. Ben daha uyumak istiyorum, ühü.
Misafir

01:39
Bugün erkenciyim, düzene girme çalışmalarım kapsamında...
Çözülecek ne kadar çok soru, okunacak ne kadar çok kitap, oynanacak ne kadar çok oyun, tartışılacak ne kadar çok konu var,
Ve ne kadar da az zaman!
Dark_Lord
Üye
01:50 uykuya yenik düşmek üzereyim,düşüyorum,düştüm... zZz
Night EagleNight Eagle
Üye
[b]Kaptanın seyir defteri, yıldız tarihi 2666

Saat (Federasyon zaman dilimine göre): 01:53[b]

Yarın erken bir saatte vizemin olması ve benim henüz çalışmaya başlamış olmam nedeniyle...

...sabaha kadar açığız.
Misafir
01:54 Bu akşam erkenden yatağa yol alıyorum. Sabah olur da biraz erken kalkmayı gözüm yerse okula gitmeden önce Heroes'un yeni bölümünü izleyebilirim sanırım. Hmmm. Evet, yatayım ben bir an önce.
discussioncontroller