Vardiya Defteri
drouzzindrouzzin
Üye
02.12
Üç saat geçmiş göz açıp kapayıncaya kadar. Ne yaptın deseler verecek cevabım yok ama umrumda da değil aslında; ben eğlenmeme baktım. Sadece iki saniyeliğine de olsa telefonuma gelen mesaja bakabilmiş olmayı dilerdim. Belki o zaman gerçekten de boşa gitmemiş olurdu bu geçen üç saat.
drouzzindrouzzin
Üye
02.46
Demek ki hayat öncelik sırasından ibaretmiş. Doğru sırada dizersen işlerini, doğru yola giriyormuş hayatın. Sims gibin...
Leader
Üye
Bir arkadaş facebook'ta bloguna yeni yazdığı bir yazıyı paylaşmış. Yazıyı okudum ve son zamanlarda okuduğum en kötü blog yazısı bu olsa gerek. Tam olarak bir ana düşüncesi olmayan ve ne anlattığı, neyden bahsettiği belli olmayan saçma sapan bir yazı.

http://kotukadininoglu.blogspot.com/2012/03/ver-coskuyu.html
JulianneJulianne
Üye
Insomnia sahibi oldum olacağım defter... Hayırlısı...

Böyle uyku düzeni mi olur len?
RelentlessRelentless
Üye
açlıktan kırılıyorum defter
varlık içinde yokluk budur
gideyim salçalı makarna yapayım en iyisi
Leader
Üye
Şu an o kadar üzgün ve sinirliyim ki anlatamam.

Okulun basketbol takımı ile final niteliğinde bir maça çıktık. Hiç kaçırmadan 6 tane üst üste üçlük soktum. Maç 2 uzatma sonunda, son topa kaldı. 2 sayı gerideyiz ve 7 saniye var. Son topta benim 3'lük atmamı istedi hoca. Ancak takımda benim yedeğim olarak görev alan arkadaş (oyun kurucumuz 5 faul ile kenarda olduğu için oynadı) topu bana vermek yerine orta sahadan saçma sapan bir üçlük denedi ve girmedi haliyle. Halbuki bana verse, hem boştum hem ondan iyi şutör olduğum ortadaydı hem de maç içinde acayip sıcaktım. Vermedi, allah belasını versin, elendik. Aah ah.
drouzzindrouzzin
Üye
Dördüncü günüm oluyor bu, ya da dördüncü gecem. İnsan uyumayınca zamanın ne kadar yavaş geçtiğini algılayabiliyor aslında. Göz açıp kapayıncaya kadar geçen gün, acısını geceden çıkarıyor resmen. O güneş, doğmak bilmiyor. Ya da bana öyle geliyor. Yalnız olunca geçmiyor belki de zaman. Pazar günü öğlenden -aldığım saçma sapan bir telefondan- beri bir gram uyuyamadım. Bugün bayılırım sanıyordum ama dirençli adammışım vesselam. Bakalım ne zaman pes edecek vücut...
ElladanElladan
Üye

Dördüncü günüm oluyor bu, ya da dördüncü gecem. İnsan uyumayınca zamanın ne kadar yavaş geçtiğini algılayabiliyor aslında. Göz açıp kapayıncaya kadar geçen gün, acısını geceden çıkarıyor resmen. O güneş, doğmak bilmiyor. Ya da bana öyle geliyor. Yalnız olunca geçmiyor belki de zaman. Pazar günü öğlenden -aldığım saçma sapan bir telefondan- beri bir gram uyuyamadım. Bugün bayılırım sanıyordum ama dirençli adammışım vesselam. Bakalım ne zaman pes edecek vücut...

drouzzindrouzzin
Üye
Akira Kurosava dedin de, ben hâlâ Seven Samurai izlemediğimi hatırladım. Bu geceyi de böyle geçireceğiz anlaşılan.
PrinnyPrinny
Üye
5-6 gün rahat gidiyor insan uykusuz. Sonra çevrede saçma sapan şeyler gördüğünüzü sanıyorsunuz ama gene de idare edilebiliyor. Insomnia kötü hastalık, evet
discussioncontroller