Vardiya Defteri
PiranhaPiranha
Üye
Çok fene çok, allah kimseyi uykusuz aç susuz bırakmasın.
drouzzindrouzzin
Üye
02.00
Arkadaş uğruna yok olmanın eşiğine gelen, rayından çıkan, kayan bir hayat yüzünden bozuldu bozulacak olan aklî dengemi; yine arkadaşlar sayesinde toparlamaya çalışıyorum defter. Death şarkısı gibi "Flesh and the Power it Holds"; hakkaten de "et"in, "insan"ın ne büyük bir gücü, nasıl bir etkisi var! Arnold'ın oynadığı Conan filminde de geçiyor hatta bu olay. Neyse, lafı dolandırmayayım, sonu gelmez yoksa.
İ. Evrenİ. Evren
Üye

Ne yazsam bilmiyorum ki defter en son 4 temmuzda gördüğüm evime daha yeni geldim peki nerdeydim -hastahanede-
4 temmuzda acılarım dayanılmaz olunca acile gittim .Orada serum verdiler kan tahlili yaptılar vs.Sonra bir kezdaha yaptılar ,birkaç değer çok yüksek çıkmış makinede bir hata olabilir diye bu kez de her şey yarıya düşmüş çıkınca hocasını aradı ve kağıda birşeyler yazıp beni tıpa yolladı.Tıpta tam 4 saat bekledikten sonra bir an önce eve gitmek isteyen ben acil doktorunun Emre seni bugün yatırıcam hocama sordum eve yollayamam dedi dedi.Ve sana kemik iliği yapıcaz dedi onu duyunca ben eve gidiyorummoduna giren ben mecbur olduğumu görünce kabul ettim tabii o zamanlar kemikler taşşş.Adam kaç kez kasıklara girdi çıktı.Sonrasında 3 kişilik bir oda da ateşler içinde yattım efenim.Sabah bir an önce eve gitmeyi bekleyen ben profesörün beni görüp sen fazla dolaşma git yat demesiyle yanındakilerinde daha söylemedik hocam diyerek ona karşılık vermesiyle haddee moduna girdik.Sonra bizi bir odaya verdiler kapısında beyaz küresi düşük içeri girmeyiniz diyordu ,içerdeki hastaya hastalığının lösemi olduğunu öğrenince ailem tabii ben de yıkıldık ,ayıldık bayıldık.43 günlük 4 duvar ve çeşitli tedaviler sonucu sonunda ev izni aldım ve evdeyim herşey hızlı oldu ama süper mutluyum şu an herşeyin farkına varmış durumdayım.Ha bu arada Oyungezer Temmuz sayımda ne çıkartma vardı ne de dvd hastanede olduğumdan aldıkları yere götürüp elemana saldıramadım da kötü oldum yav.

:(
comansnala
Üye
Ne skime beğendim bilmiyorum ama lanet olsun bizim her ne platformda olursa olsun lanet olası sanal sosyalliğimize ve sanal dertlerimize.
FirewingFirewing
Üye
Elden bir şey gelmez abi, en azından şu an bizim için... Üzüleceğiz elbet ama geçecek. Sonra çok daha kötüleri de gelecek belki başımıza, çok daha üzücü olanları. Onları da atlatacağız, kim bilir nasıl ama atlatacağız umarım... Yeter ki lanet okuma =)
Laçin
Üye
Bilmiyorum, paylaşıp paylaşmama konusunda gidip geliyordum fakat paylaşacağım izninizle.

http://www.facebook.com/emre.akdeniz.351104?sk=wall

Geriye doğru gidin. 2010 Eylül zamanı.

An itibariyle kan kanserı benı avladı lakin Allah'ın izniyle Emre vs Lösemi !yi başlatiyore son ólarak ava gdn avlanıyores
5 Temmuz 2010, 17:46, mobil ile ·

Super ılacn dozu dustu tüza baslamaya az kaldı yemekler bugn guzel ustne menemen yemek zupar .d
2 Ağustos 2010, 13:49, mobil ile ·

Kan dgerlrm dusyo ln !
31 Ağustos 2010, 10:34, mobil ile ·

Hala dusuyo " /
1 Eylül 2010, 11:29, mobil ile ·

Ve eylülün 14'ünde sanırım vefat etmişti. Allah, mekanını cennet etsin. Umarım çok daha güzel bir mekandadır şimdi.

Neden paylaştım bunları peki? Kırmamak lazım arkadaşlar 3 günlük dünyada. Herkes ölebilir. Zaten ölüm genelde beklenmedik zamanda gelir kapını çalar. O vakitten sonra da artık ne yaşandıysa kalır öylece. Bu yüzden sanal ortamda da olsa kırmamak, kırılmamak, güzel güzel geçinmemek lazım. Sanal dediğimiz şeyde de nitekim pc başında klavyeye dokunan uzuv kanlı canlı ellerimiz, ona hükmeden de beyinlerimiz...

Paylaşarak üzdüğüm insanlar olursa şimdiden özür diliyorum. Nitekim ben de üzülüyorum. Allah her şeyin hayırlısını nasip etsin.
dodgerdodger
Üye
17 yaşında vefat etmiş. Mekanı cennet olsun...

Böyle genç yaşta vefat edenleri gördükçe insan hayatının değerini anlıyor bir anda ama biraz sonra ben yatacağım ve sabah olduğunda bunlar aklımda olmayacak. Belki de sorunumuz bu.

facebook'ta tüm bunları takip edebilmek daha da ilginç tabi. Zaman tüneli üzerinden çocuğun vefatına kadar geçen zamanı okuyorsunuz.
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
Sabah sabah keyfim kaçtı :(
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
Sabah sabah keyfim kaçtı :( Allah rahmet eylesin. Yakınlarına sabır versin.
kral julienkral julien
Üye
Allah rahmet eylesin. Ölümün bir son olmadığına inanan bir insan olmama rağmen insan çok üzülüyor, bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama bir çocuk masumluğunda yazmış, içim parçalandı.

Böyle olaylardan ders almak/alabilmek de bize düşen sorumluluk. Yoksa iki gün ağlayıp sızlayıp edebiyat yapmakla olmuyor.
discussioncontroller