Dissidia: Final Fantasy
sawwormsawworm
Üye
Japoncasından tek anlamıyacağınız şey ; Oyunun Hikayesi ile Yüzüklerin neye yaradığı,gerisini mantığı olan herkes kolayca çözebiliyor.Gene FF zevkini doruklarda yaşıyorsunuz zaten.
HazeHaze
Üye
Olsun, ben beklerim yine de. Eksik gedik kalmasın. ;)
FeylingFeyling
Üye
Kalmasın tabii, deli olacak inşallah. Tek sorun şarjı çok çabuk bitirmesi olacaktır.
sawwormsawworm
Üye
Oynadığımda 1200'lük şarjı 2 saatte tükettiğini hatırlıyorum (Halen de bitirme yetisine sahip).Uzun yolculukta oynanacak cinsten değil aslında,4800lük psp şarjı şart bu oyun için.Onion Knight'a addicted oldum şu aralar,çok seri,çok hızlı,comboları harika ve can acıtan cinsten :[ İngilizce olarak çıksın hele bi sifta yapmak lazım.
FeylingFeyling
Üye
FF3'ün nes versiyonunu oynadığımdan beri onion knigth'a bayılırım, zaten karakter dizaynları çok iyi (Kuja'nın bikinisi dahil :D ), hepsiyle oynamak ayrı bir eğlence olacak. Umarım açık karakterler dışında bol miktarda gizli karakter de içerir (Balthier ya Fran olsa ya..)
sawwormsawworm
Üye
Oynanabilen 22 adet karakter var şimdilik,Karakter Ghost'ları ise Aaron,Ahriman,Bash,Behemoth,Cait Sith,Death Machine,Fusuya,Gilgamash,Matoya,Ming-Wu,Ninja,Oltoross,Omega,Radna,Red Wing,Seifer,Shantotto,Siegfried,Steiner,Vivi (özellikle buna çok sevindim),Wakka ile Yuffie var.Keşke Balthier ile Fran olsaydı dediğin gibi,FF12 karakteri olarak neden bir Judge konulduğuna halen anlam veremiyorum Vaan varken.
HazeHaze
Üye
Kuja'nın bikinisi mi var!? O.o
Cloud_StrifeCloud_Strife
Üye
Yok yav, normal elbisesi var. O elbisede garip cidden ama, bikini sıfatına girmez ama başka sıfata girer.  : D

Bence Vaan'ın olmaması iyi olmuş, Judge yakışmış oyuna açıkcası. Bence şu oyuna indirilebilir olarak, Noctis (FF Versus XIII'deki) ve Lightning gelsin.
FeylingFeyling
Üye
Yargıç iyi de Fran'ı her türlü tercih ederim, o güzelim dolgun sesi; "The gods are toying with us" neyse eldekiyle yetinelim.
Kuja'nın mayosu diyeyim o zaman, ne diyeyim başka :D . yine sevdiğim bir karakterdir, lügatinde başka büyü yokmuş gibi hep ultima atar (En güçlü büyü o diye miymiş? :) )
sawwormsawworm
Üye
Kujo mazoşist baya xD Judge'ın oyunda çok fena şekilde açığı var,Exmode'a girmediği sürece hertürlü yenebilmek kolay.Kısaca Judge ile mesafeyi uzak tutmak sizin yararınıza olmayacak D: Quickening vurması bile ayrı bir hoş :]
discussioncontroller