Dissidia: Final Fantasy
sawwormsawworm
Üye
Yeni Dissidia mükemmel yalnız, yenilikleri ile dopdolu olmuş. World Map'i, story mod'u, yeni eklenen karakterleri <3 oyoy
Cloud_StrifeCloud_Strife
Üye
Aynen katılıyorum sawworm. Oyun detay manyağı olmuş üstüne üslük sürükleyici hikâyesi var (kaç tane dövüş oyununda var ki, adamlar resmen kasmışlar bir de videolar ile de desteklemişler) ve yeni gelen karakterler muhteşem. İnsan daha çoğunu istiyor ama gayet yeterli. Ah be Square-Enix, PSP'de ne güzel oyunlar yapıyorsunuz, ah bide PS3'de yapabilseniz.
FeylingFeyling
Üye
Eski kayıtlarımı sildim diye kafamı duvarlara vuruyorum. Şimdi bütün karakterleri nasıl tekrar lvl 100 yapayım, 80 saat oynamışım orjinalini :(
Cloud_StrifeCloud_Strife
Üye
Google'a dua et, oyunun %100 kayıtları mevcut. Ayrıca eski kaydın Japonca'dan değil mi? Eğer öyleyse ingilizce sürümlerinde geçirme yapamassın zaten.
FeylingFeyling
Üye
Yok canım eski kaydım İngilizce versiyonundan. Sabrettim o kadar zaman İngilizcesini oynadım sonradan. Eh mecbur o kayıtları alacağız, pek hazzetmesem de. Ama belki oturur oynarım Duodecim'de baştan herşeyi.
Hiç devamı gelecek bir oyun gibi geliyor muydu size? İnsanın aklının ucundan geçmiyor böyle bir yapıma hemen bir devam çıkacağı, saklamıyor save'lerini dolayısıyla :(
sawwormsawworm
Üye
Ben de baştan başladım, tekrardan kasması daha bi eğlenceli geldi herşeyi, 3. oyunu da gelecektir muhtemelen :D
shou
Üye
dövüş sistemine alışamadığım nefis oyun düşmana kiilitlenmek falan zor :(

bu yüzden oyanamyı bıraktım
discussioncontroller