Sanitarium
Çağlayan
Üye
Bu efsane için bir dakikalık saygı duruşuna davet ediyorum herkesi.
Lucastorn
Üye
Saygıyla eğiliyorum Sanitarium'un önünde. Bana akıl hastanesini sevdiren oyundur :P Keşke bu yazıyı görmeseydim, tekrar kurup oynayasım geldi Sanitarum'u :)
Misafir
Süper ötesi oyundu.
Ahanda kurup da oynayacağım...
Misafir
Yaa çok merak ediyorum o oyunu. Daha 3-4 senedir pc sahibiyim oynayamadım. Bir bulsam birkaç kere bitiririm heralde :D .
diverapo
Üye
Şu bir dakikayı bir saate çıkaralım derim.
Misafir
Sanitarium bana oyunların sadece grafiklerden ibaret olmadığını gösteren yegane oyundur.
Çağlayan
Üye
Gelmiş geçmiş en iyi oyunlar listesinde 1# sırada olmamasına çok üzülmüştüm.
FireMcFireMc
Üye
Kesinlikle şu ana kadar gelmiş geçmiş en iyi adventure oyunlarından biridir. Gerçekten o sedyeden kalktığımız anda o tımarhanede neler döndüğünü anlayamamıştık. Hala da anlayamadım orada neler dönüyor. İyi ki oyunun ikincisi çıkmadı. Valla bir oyunun böyle bir hikaye ile başlayıp, bu kadar güzel son bulmasına alışık değilim. "Anne bizi cezalandırdı." ;D
Golden Eagle
Üye
Where am I ? Who am I ? Kardeşi ölürken son isteğini yapamadığı videoda yıkılmıştım ilk defa bir oyunda ağladım. İnanılmaz bir oyun senaristin elinde öpmek istiyorum.
AK_LampardAK_Lampard
Üye
bu oyunu -çok istememe rağmen- sanırım asla oynayamayacağım çünkü oyun xp'de çalışmıyordu :-[ bir de oyun 3cd olmasına rağmen 1.cdyi yüklüyordum diğer cdleri istemiyordu ???
Çağlayan
Üye

bu oyunu -çok istememe rağmen- sanırım asla oynayamayacağım çünkü oyun xp'de çalışmıyordu :-[ bir de oyun 3cd olmasına rağmen 1.cdyi yüklüyordum diğer cdleri istemiyordu ???

Kurulum için sadece ilk cd yeterli. 2 ve 3. cdleri belli kademelerden sonra takman gerekiyor.
discussioncontroller