Sanitarium
e.S
Üye
Byzantine vardı bir de çok cd'li. 6 mıydı 7 miydi neydi..
Barnz
Üye
6, zamanında her ay 2 CD olarak vermişlerdi. Bitirmek 3 ay sürmüştü.
AbidikMobidikAbidikMobidik
Üye
Ya o oyunda Ayasofya similasyonunda sorun vardı. Inventory'e geçmiyordu nesneler :( . Ayrıca 12 Kasım depreminden sonraya denk geliyor benim için o oyun. Ankara'ya gidince alıyordum her ay dergiyi.
Lord_Duxus
Üye
Oyunla ilgisiz gözükmesine rağmen, bence ilgili olarak:

Bu arada "The Machinist" filmini mutlaka tavsiye ediyorum. İzlerken bağlantı kurmaya çalışmayın, bozmayın atmosferi. İzleyince ne demek istediğimi göreceksiniz.
Mutagen
Üye
Arada kaynamaması için buraya da ekleyeyim dedim. Sanitarium Türkçe yama. 4-5 aydır uğraşıyordum. Sanitarium severler, yorumlarınızı bekliyorum :)

http://www.oyungezer.com.tr/option,com_smf/Itemid,26/topic,26069.0/
ClaptonisgodClaptonisgod
Üye

Oyunla ilgisiz gözükmesine rağmen, bence ilgili olarak:

Bu arada "The Machinist" filmini mutlaka tavsiye ediyorum. İzlerken bağlantı kurmaya çalışmayın, bozmayın atmosferi. İzleyince ne demek istediğimi göreceksiniz.

hakkatten öyle, hiç fark etmemiştim  o.o
xleonxnkxxleonxnkx
Üye
Sanitarium Türkçe Yama yapılmış. www.maceraruhu.net sitesinin forumundan indirebilirsiniz. Bendeki oyun sorunluda sizler belki deneyebilirsiniz.
chackal
Üye
xleonxnkxxleonxnkx
Üye
chackal dedi:
Evet aynı arkadaş :D Konuyu bizim forumda geç açmış anlaşılan :D Bende konuyu görmedim yada unutmuşumdur  :boo:

Edit: İmla vb.
Misafir
Arkadaşlar bende windows 7 yüklü ve bu yüzden oyunu adam gibi oynayamıyorum.2. bölümde ki oyundan atma sorununu çözdüm ama bu seferde konuşmalarda altyazı takip edemeyeceğim kadar hızlı bir şekilde görünüp kayboluyor ve bazen de oyunun renkleri kısa süreliğine birbirine karışıyor.Windows 7 için bu sorunu nasıl çözebileceğimi bilen varsa lütfen yardım etsin.Türkçe yamasıda çıkmışken oynamamak olmaz.Yoksa yanarım kaderime..:)
discussioncontroller