Sanitarium
ClaptonisgodClaptonisgod
Üye
XP yükle : p
Misafir
sağol be.. :)
Lightbringer Lord
Üye
windows xp(hatta 98) modunda çalıştır oyunu.
Misafir
bütün modları denedim ama olmadı.olacağınıda sanmıyorum herşeyi denedim.kısmet değilmiş artık napalım...
Lightbringer Lord
Üye
virtual pcyle windows xp modda pcyi çalıştırıp oyna :D
Misafir
o kadar aksiyona giremem valla.sinir yaptım oynamayacam :-\ >:D
Çağlayan
Üye
Alucard, kaybettiklerin adına üzüldüm. Bu oyunu oynamayarak neler kaçırdığını sadece oynayanlar biliyor.
Misafir
oyunu oynayan o kadar çok kişiyle sohbetim var ki oynamış kadar oldum aslında ama bir de kendi gözlerimle görmek istiyordum.şu anda kullandığım windows 7 deneme sürümü ve yılbaşında kullanım süresi dolacak o zaman xp ye dönüp sanitariumu da grim fandangoyu da yükleyeceğim.yani o kadar umutsuz değilim.bir an umutsuz vakaymışım gibi hissettimde yazdıklarınızdan:)açıklama gereği hissettim.:)
deity
Üye
İki gündür deli gibi oynuyorum oyunu elimde olsa sabahlıcam başında ama uyumam lazım malum yarın okul var.
Death_Knight
Üye
Ben bu oyun için ne diyeyim bilmiyorum. Ekran kartımı yeni aldım ve onun gazıyla oynamak isteyipte kendimi tuttuğum ( kötü grafikle oynamaktansa iyi grafiklerle oynamayı tercih ettiğim için)tüm oyunları bilgisayara yükledim. Bunlar hangilerimi GTA4, fallout 3, Stalker, fear 2, modern warfare 2, mass effect. Şimdi tüm bu oyunları hayvanlar gibi oynarken murat (mutagen) kardaş ın türkçeye çevirdiği bu oyunu hemen indirdim. Zaten yıllardır merak ediyordum bu kadar övüyolar bi göreyim diye. Ve onca güzel oyun makinamda yüklü olmasına rağmen ben bu oyunu deli gibi saatlerce oynadım. Diğer oyunların yüzüne bile bakmadım. Ve 98 yılında çıkmış, grafikleri şimdinin çok gerisinde olan bi oyunun bu derece etkileyebileceğini söyleselerdi bi yerimle gülerdim heralde. Ama ben bu oyuna aşık oldum. Böyle bi kurgu böyle bi senaryo olamaz. Demekki neymiş grafik falan boş işmiş. Keşke günümüzdede bu derece başarılı oyunlar çıksa. Bu oyunu görünce şimdiki oynadığım oyunların hikayeleri çok hafif kalıyor. Bunu yapan beyinler nerdeler şimdi. Bari kitap falan yazsınlar. İşte kaptilast düzenin vahşiliğinde böyle güzel oyun yapan dehalar bir bir yok oluyor. Biz de gta4 de nikonun macerasına bi sonunda sürpriz oluyor diye (gerçi daha bitirmedim hakkını yemeyimde) vay be harika hikaye yazmışlar diyoruz. Bu oyunun her yeri sürpriz her yerinde insanı derinden etkileyen atmosfer var. Valla murat mutagen kardaş a sonsuz teşekkür ediyorum böyle harika bi oyunu türkçeye çevirdiği için.
discussioncontroller