Sanitarium
Diabolic
Üye
Bu oyunda grafik ya da renk bozulması sorunu, hata verip kapanma sorunu yaşıyorsanız işletim sisteminiz XP ve yukarısı ise önce uyumluluk modundan Windows 98 seçin sonra da kısayolda çalıştırılabilir dosya yolunun sonuna -window ekleyin.

Oyun pencere modunda çalışacak ama size sorun çıkarmayacak, ha bir de pencere moduna geçtikten sonra mümkünse pencerenin boyutuyla oynamayın aşırı fps düşmeleri oluyordu en son bende.
AbidikMobidikAbidikMobidik
Üye
Spoiler:
My name is Max, not MEAT!
oropheroropher
Üye
http://www.gog.com/en/gamecard/sanitarium

7.5 dolar..
bence kaçmaz..
DevileanDevilean
Üye
Aha 2.4 dolar zarardayım :)
L1S
Üye
  Atmosfer, sinematik kurgu zaten tam not da; şu Mansion ve Morgue bölümlerine ne demeli! Şaheser.
AK_LampardAK_Lampard
Üye
Mansion benim favori bölümümdür. Ne duygusaldı orada gördüğümüz olaylar..
L1S
Üye
  Mansion duygulandırır, hatta ağlatabilir. Morgue' un soğuğu iliklere işler. Ruhani yalnızlık ve sonsuz sessizlik ürpertir. Oyunun müziklerinin de bu atmosferi yaşatmada çok iyi olduğunun gözden kaçmaması lazım bence. Aramıştım bir ara bulabilir miyim bir yerlerden diye ama çıkmadı birşey.
Seifer AlmasySeifer Almasy
Üye
oyunun Türkçe patch i mi çıktı? valla yıllardır tekrar oynasam mı oynamasam mı diyordum.işte bu yüzden oynanır.yahu bir bölüm vardı orda takılmıştım.geçemeyip kapamıştım.böyle morg tarzı bi yerdi mezarları karıştırıyorduk.orda cesetlerden birini yakıp bir item çıkarıyorduk sanırım.o itemi bir türlü bulamamıştım orda kapadım oyunu.şimdi türkçe yamasıda varsa çatır çatır oynanır.ama bi ekran kartı olayını çözmem lazım.
L1S
Üye
   Dostum şu linkten işine yarayan birşeyler bulabilrsin.

http://www.oyungezer.com.tr/option,com_smf/Itemid,26/topic,26069.40/
    Ayrıca;

masterchiefemre
Üye
alucard dedi:

Arkadaşlar bende windows 7 yüklü ve bu yüzden oyunu adam gibi oynayamıyorum.2. bölümde ki oyundan atma sorununu çözdüm ama bu seferde konuşmalarda altyazı takip edemeyeceğim kadar hızlı bir şekilde görünüp kayboluyor ve bazen de oyunun renkleri kısa süreliğine birbirine karışıyor.Windows 7 için bu sorunu nasıl çözebileceğimi bilen varsa lütfen yardım etsin.Türkçe yamasıda çıkmışken oynamamak olmaz.Yoksa yanarım kaderime..:)

2. cd'yi tak öyle gir oyuna, o zaman düzelicektir  ;)
discussioncontroller