Sanitarium
CoraxCorax
Üye
Dostum Sanitarium demişsin ama bu Jacob's Ladderasdasd.

Orjinali bayadır vardı elimde(gog.com sağolsun) ama bir türlü yükleyip oynayamamıştım. Sonunda bitirebildim. Oyun sonlara doğru ilk başlarda üzerimde bıraktığı etkiyi yitirsede, mükemmel oyundu.
Seifer AlmasySeifer Almasy
Üye
an itibariyle oyunu bitirmiş durumdayım.Türkçe için tabiki teşekkürler fakat şunu söylemeden geçmem mümkün değil.Labaratuvar bölümünde büyüteçle harfleri bulduğumuz bölümde youtube olmasa sanırım orada oyunu kapatacaktım.Oradaki yazılarda Türkçe olduğu için ve harfler yazı olmayan yerlerde kaldığı için yarım saatten fazla zamanım gitti orda.ing cesini sanırım 5dk da falan çözmüştüm.
Spoiler:
son bölümde dr. morgan ı öldüreceğimi düşünmüştüm.biraz hayal kırıklığı oldu.belkide 2. oyun için böyle düşünüldü ama maalesef devamını göremedik.Benim anlamadığım dr morgan o beyinsel olayları bize nasıl uyguladığı.bunu bir türlü anlamadım.birde küçük çocuklar neden ölüyor onu anlamadım? max sanırım onlar için bir tedavi buldu.morgan ın da bunu neden engellediğinide anlayamadım.
darthmaul
Üye
1.01 patchini bulamadım. Elinde olan varsa atabilir mi?
peace
Üye
Şunları buldum ama yama değiller sanırım: http://dlh.net/cgi-bin/dp.cgi
darthmaul
Üye
peace dedi:

Şunları buldum ama yama değiller sanırım: http://dlh.net/cgi-bin/dp.cgi

Teşekkürler. Aralarında aradığım patch var. Ama yanında russian yazıyor. Yinede bi' deneyeceğim.
HolybolyHolyboly
Üye
arkadaslar bu oyunu internet üzerinden indirebilecegim bir site varmıdır?Bulamıyorum çünkü
DevileanDevilean
Üye
www.gog.com'dan satın alabilirsin. Bir ara 5 dolara kadar düştüydü. Ama free-korsan vs diyorsan malesef burada o tür muhabbetler döndürmüyoruz. :) Artık orası senin cinliğine kalmış.  ;)
karaca
Üye
ben netten ındırdım turkce yamasınıda ındırdım win7 de cd den gırınce sorunsuz calısıyor ama ıng c den gırmeye calıstıgımda ıse renkler bırbırıne gırmıs sekılde baslıyor bılen bırı varsa lutfen yardım etsın
NeOzguRNeOzguR
Üye
Bir hortlatma daha yapayım.

Sanitarium'u oynamayan macera oyunlarının hastasıyım demesin zaten. Kontrolleri dışında herşeyiyle çok iyi bir oyun. Ki kontollere de kütüklüğüne rağmen bir süre sonra alışılıyor.

GOG'da yaz indirimleri kapsamında 5 dolares. Üstelik herşeyiyle en son model bilgisayarlara da uygun. GOG sağolsun bu konuda.

Tüm macera severlerin ya da çok çok iyi bir hikâye görmek isteyenlerin oyun kütüphanesinde mutlaka olmalı.
kral julienkral julien
Üye
Farklı bir kafa yapısından çıkmış olan bir oyun. Sadece atmosfer yüzünden direk tam puan verilir.

Beğenenler: aztek

discussioncontroller