Bir sorun var
Apprentice
Üye

Okur incelemelerindeki amatörce konusunu hergün güncel tutup bildiğim herşeyi paylaşmak için ufakta olsa bir çaba harcıyordum. Fakat iki gündür kendi konuma giremiyorum. Sayfa açılmıyor. Diğer her konu gözüküyor.

2 tane moderetör ve ofcmeye konu hakkında mektup yazdım ama bana dönmemişler.

Yoksa bu işte bir kasıt mı var :) çünkü diğer bütün konulara girebilmem çok değişik. Üstelik siteye giriş yapmamışken Amatörce konusuna girebiliyorum...  "yazma istemiyoruz" demeniz yeterli eğer durum böyleyse.

Artık herangi yetkili biri ilgilenirse çok memnun olucam.
Misafir
Bu bir kasıt değil katiyen Apprentice'cim, benim bildiğim kadarıyla sitenin kodlarıyla alakalı bir bug =) Ben de bfrheostat'ın ilk'ler konusunun ilk sayfasına giremiyordum mesela, çok okumayı istediğim bir konuydu =) Hatta dur bir daha deneyeyim girebilecek miyim..
Apprentice
Üye
Çözüm olarak ne yapabilirim acaba?
Misafir
Berkant'a danışabilirsin, zira ben az önce denedim hala ilk'ler konusuna giremiyorum =)
QuendarthQuendarth
Mod
Konunun ilk sayfasında tam on mesaj vardı. Ben de bir mesaj daha attım ve iki sayfa oldu. İlk sayfaya giremesen bile ikinci sayfadan girip yazmaya devam edebilirsin belki şimdi :).
Apprentice
Üye
Amatorce 2 konusunda da aynı sorun devam ediyor. Çok fazla yazı ve fotoraftan dolayı konuya girilmiyor. Ziyrateçi olarak girip okuyabilirsiniz. Eğer konuya log-in halinizle girmek istiyorsanız, konunun ilk postunu okuyun, edit: ve orda yazılanı yapın, sadece okursanız olmuyor :D

Keşke buna başka bir çözüm bulunsa :(

Apprentice
Üye

Evet ne yazık ki konuya artık ziyaretçilerde giremiyor. Böylelikle konu da ölmüş oluyor :(  Bir gün forum buna çare bulursa kaldığım yerden devam etmek isterim.

elvedaaa =(
sophia
Üye
Az önce ziyaretçi olarak girdim ben.
Apprentice
Üye
sophia dedi:

Az önce ziyaretçi olarak girdim ben.

haydaa =)

yeni yazı eklenmeden önce giriliyordu. Bir daha denermisiniz? size zahmet?
sophia
Üye
Tamamdır, giremedim. Başka konu açsana, belki o daha iyi bir çözüm olur.
Apprentice
Üye

http://www.oyungezer.com.tr/component/option,com_smf/Itemid,26/topic,11034.0/

Bende giremiyorum bu konuya. ( Amatörce2 (Harbiden...) konusu )

Sorun o zaten =) Girilmiyor :(
------------------

@sophia:

Bir sayfada çok fazla yazı olunca bu problem gerçekleşiyor. Yeni konu da açsam aynısı olucak. Ben blog düşünüyorum ama blog yapmayı bilmiyorum.  A-smurf düzeltir o problemi demişlerdi ama düzelmedi bir türlü :( (sitem ediyorum evet =)

Teşekkür ederim Sophia sana da. Bir çare bulursam hemen uygulucam zaten çok yazasım vardı hiç olmadı bu.
discussioncontroller