The Elder Scrolls V: Skyrim
LostLost
Üye
okudum biraz; sıralama listesini veriyo zaten ve uyumluluk yamaları yapıldı falan da diyo. 450+ modu bi pakette rasgele toplamış, alın yükleyin demiyo yani. sanmam pek sorunlu olacağını, en fazla sistemin uyumsuz olur/gücü yetmez

deneyebilirim, ayrı ayrı modlarla uğraşmaktan iyidir
phdphd
Üye
10-20 modluk olmazsa olmaz mod derlemesi olsa neyse de 450 çok fazla resmen, arada sevmediğin bir şey çıksa uğraştırır.

Sıfırdan derlemek daha zevkli her oyunda.
drouzzindrouzzin
Üye
Aynen aynen, stabil çalışır hale getirmişler de öyle koymuşlar. Yoksa atölyeyi topla bi rar'ın içine, 450+ mod paketi yaptım de, olur mu :D Bikaç yerde bikaç bişiy yaparsan sorun çıkar demiş, açıklamasını yapmış.

Permadeath olayı biraz canımı sıktı benim sadece. Onun dışında survival modu kurup bi oynamak istedim.
LostLost
Üye
phd dedi:

Sıfırdan derlemek daha zevkli her oyunda.

öyle de modlar çok fazla yav, ciddi zaman harcamak gerekiyo çokca mod yükleyip stabil hale getirmek için, bethesda mod topluluğu gereğinden fazla büyük : p

mod listesini de vermiş, bakayım beğenmeyeceğim bi şey var mı

... yok abi listedeki modlara teker teker bakmak bile yoruyor, teker teker kurmayı düşünemiyorum, kurulmuşu var negzel : d ama abidik gubidik capon weirdo modlar yok gibi, güzel

Beğenenler: drouzzin

keldorn_thepaladinkeldorn_thepaladin
Üye
journey cidden çok güzel.
iki defa crash yedi çünkü bilgisayar çatlayacaktı.
ama witcherı medium ve üstü çalıştıran bir bilgisayar bunu ultrada 40+ fps ile çalıştırır.
survivarla oynanmasını geçtim, orgineler, silahlar, questler karakterler (barter ve speech hissi) modellemeler şehirler vs. skyrimin çok çok çok çook üstü.
drouzzindrouzzin
Üye
Bethesda şunları vanilla oyuna koysa da adam gibi bi oyun oynasak... Bandit'i ikna edemedikten sonra Speech kasmanın bi anlamı yok mesela.
NeOzguRNeOzguR
Üye
Lost dedi:

okudum biraz; sıralama listesini veriyo zaten ve uyumluluk yamaları yapıldı falan da diyo. 450+ modu bi pakette rasgele toplamış, alın yükleyin demiyo yani. sanmam pek sorunlu olacağını, en fazla sistemin uyumsuz olur/gücü yetmez

Yav modlardan bahsediyoruz öyle demesine gerek yok ki zaten. Ve 450+ mod. Ayrıca bu modların çoğu da zaman içinde güncellenmekte. Şahsen 40 gb indirip hatayla karşılaşıp nerede şimdi hata diye aramak kötü bir durum olur.

Hem günümüzde AAA ya da bağımsızlar dahil neredeyse tüm oyun yapımcılarının bile oyunlarında dolu hata ile karşılaşılıyor. Adamın 2 sene içinde kendi başına yaptığı birşeyden hata beklememek aşırı iyimserlik olur zaten.

Her türlü kendim tek tek istediğim modu indirip test ederim daha iyi. Hayatta da uğraşmam bu tarz şeyle. Ha bu paketi yapan diyorsa hata olayı çok düşük ve güvenin bana ve indiren kişi de uğraşmak istemiyorsa eyvallah indirsin. Ama yine ilk mesajımda dediğimi tekrarlıyorum. Sorun çıkma olasılığı her ne şekilde olursa olsun çok fazla.

Alta: Valla diyorum ya ben uğraşmam bu tarz birşeyle. Kendi istediğimi kendim belirler, kendim kurarım, sıralamamı yaparım, uyumluluğunu test ederim. Eski kafalıyım anlayacağın.
Üye
NeOzguR dedi:

Lost dedi:

Yav modlardan bahsediyoruz. Ve 450+ mod. Ayrıca bu modların çoğu da zaman içinde güncellenmekte. Şahsen 40 gb indirip hatayla karşılaşıp nerede şimdi hata diye aramak kötü bir durum olur.

Hem günümüzde AAA ya da bağımsızlar dahil neredeyse tüm oyun yapımcılarının bile oyunlarında dolu hata ile karşılaşılıyor. Adamın 2 sene içinde kendi başına yaptığı birşeyden hata beklememek aşırı iyimserlik olur zaten.

Her türlü kendim tek tek istediğim modu indirip test ederim daha iyi. Hayatta da uğraşmam bu tarz şeyle. Ha bu paketi yapan diyorsa hata olayı çok düşük ve güvenin bana ve indiren kişi de uğraşmak istemiyorsa eyvallah indirsin. Ama yine ilk mesajımda dediğimi tekrarlıyorum. Sorun çıkma olasılığı her ne şekilde olursa olsun çok fazla.

en az bir oyun firiması kadar kişi çalıştı üstünde.
o modların hepsi tekken kişilerin isteği üzerine böyle bir çalışmaya giriştiler.
ve hepsi tek tek patchlen miyor.
aylık patch geliyor tüm modlar için.
750 mb falandı sonuncusu.
gayette hoş çalışıyordu.
gameplay videolarına da bakabilirsiniz.
LostLost
Üye
aylık peçler nirde keldorn?

31 çikobaytlık torrenti rölantide 1 haftaya falan indirmeyi planlıyorum, üstüne neyi nerden peçliycez
Üye
goha yahut dosyanın içinde.
discussioncontroller