The Elder Scrolls V: Skyrim
drouzzindrouzzin
Üye
Lost to the Ages'ı bitirdim bugün.

Quest marker ilginç bi şekilde nereye gitmem gerektiğini göstermiyordu (bilerek yapmış da olabilirler) ben de uzun süredir yapmadığım bişiyi yapıp cidden oyundaki bir journal'ı okuyup, tahmin yürütüp, sağı solu araştırdım. Saatlerce yürüdükten sonra doğru yeri bulmak, bulduğunda da seni bir hayaletin karşılaması ve iki laf edip gitmesi çok güzeldi.

Görevi çok geç aldığım için tehlikeden uzak bir macera oldu ama yine de o kadar dwemer ruin temizledikten sonra o hayaletin teşekkür edip, Sovngarde'daki yerini almaya gitmesi, sayemde huzur bulması, gitmeden önce (belki de oyunda başka yerde bulunmayan (ya da benim görmediğim)) bir eğilerek selam verme animasyonu yapması acaip duygulandırdı.

Biraz RP yapınca şu güdük mekanikli oyun bile ne güzel oluyor yav!
keldorn_thepaladinkeldorn_thepaladin
Üye
Aynen.
Keşle daggerda ki gibin konuşma sistemi olsaydı.
Cidden iyiydi o.
BiqBossBiqBoss
Üye
Spoiler:
image
S0lidGamerS0lidGamer
Üye
Arkadaşlar hatırladığım kadarıyla bir program vardı sorun çıkaran,çakışan modları falan tespit ediyordu ismini verebilir misiniz ?

Beğenenler: DeadPool90

CombiningPersonCombiningPerson
Üye
Nexus'un kendi editor'ı var bi
Siteye gir bulursun
S0lidGamerS0lidGamer
Üye
Tamam buldum LOOT imiş ;)
phdphd
Üye
Şu oyunu tekrar oynar mıyım bu saatten sonra bilmiyorum ama Special Edition için de gereksiz diyemiyorum. Görece düşük maliyetle çok para kazanacakları bir iş yapıyorlar. Millet bunun yüzünden TES VI gecikecek falan yazmış sağda solda ama sanmıyorum etkileyeceğini. Morrowind veya Oblivion olsa bu kadar basit olmazdı birçok şeyi baştan yapmaları gerekirdi onlarla da uğraşmazlar zaten haklı olarak.
S0lidGamerS0lidGamer
Üye
Arkadaşlar şu koduğumun oyunu skse'den açınca grafik ayarlarını kabul etmiyor kendi kafasına göre fullhd full ayarlar açılıyor. İni dosyalarını falan sildim baştan yaptım ayarları gene olmuyor kafayı yiyeceğim gece gece yardım edebilir misiniz ?
LostLost
Üye
ayarları yaptıktan sonra oyunun kendi launcher'ını kullanmamak ve ini dosyalarını read-only yapmak gerekiyodu zaar
S0lidGamerS0lidGamer
Üye
Denedim gene işe yaramıyor. Yahu iki gündür oyunu modları yüklemekle uğraşıyom şimdi olana bak.
discussioncontroller