Mining ve bs hakkında yardım
CozgurY
Üye
1. Arkadaşlar benim mining 300 oldu ve kaldı şimdi ben bunu nereden yükseltebilirim yeni şeylkeri nereden öğrenecem bu zamana kadar hep stormwindden öğrenmiştim fakat oradada artık bişey öğretmiyo ve 300 den sonrasına çıkamıyorum.

2. Bide ben Blacksmith konusunda soru sorcam  Smiley Şimdi İRONFORGE da bs öğrendiğimiz yerde weaponsimith ve armorsmith var buradan daha iyi silah ve zırhlar dövmeyi öğreniyoruz fakat benim bs sıkilim 260 olmasına rağmen oradaki 260 sikil isteyen silahlları ve zırhları öğrenemiyorum acaba bunları öğrenebilmek için başka biyerden başka bişimi yapmak lazım nasıl öğrenecem bunları Huh??

arkadaşlar konuyu inceleyen ve cevap veren arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim   ;D ;D
KurtulanSamaKurtulanSama
Üye
BS'nin çeşitli dalları var. Eger sen weaponsmithing seçtiysen , armorsmith isteyenleri öğrenemezsin. Onun dışında ilk sorun için www.thottbot.com diyorum
CozgurY
Üye
cevabın için teşekkürler hatta yardımın için fakat ben daha hher hangi bidalı seçmedim ve nereden nasıl seçeceğimide bilmiyorum o iki adamın karşısında bir adam var sanırım o adamdan seçecem fakat adamla konuşuyorum bana ws ve as şeklinde tıklayabildiğim iki başlık geliyo tıklıyorum adam büyü gibi bişi yapıyp fakat beni etkilemiyo ve hala daha hiç birini öğrenemiyorum :((((((
KnightOfPainKnightOfPain
Üye
Başlıkta "plsssss" kelimesini çıkartmanı öneririm,yoksa adminler gelir onlar çıkartırır :)
MonthiusMonthius
Üye
Outland'den öğrenebilirsin 300 sonrasını. Hellfire Peninsula'da vardı sanırım trainer'ı...

Bir yerden sonra armorsmith-weaponsmith gibi özel dallardan birini seçip onun görevini tamamlamalısın. Ancak yalnızca birini seçebilirsin, aklında olsun. Seçimini yaptıktan sonra seçimini yaptığın tarafla ilgili tarifleri öğrenebiliyor olman lazım...
CozgurY
Üye
monthius teşekkür ederim yardımın için bu arda knighofpain arkadaşım ben o plsssss yi wowda birinde yardım isterken pls yazıldığı için ESPİRİ maiyetinde yazdım admin arkadaşların bunu anlayamayacağını düşünmedim ve böle bişeyi çekinmeden espiri olsun diye yazdım hehe :D

bu arda admin arkadaşlar illaki kaldırman gerek diyosada kalıdırırım sorun deil :D

~erengy: Yine de uzatınca forumda kötü duruyor, kaldırsak daha iyi. (:
DharkanDharkan
Üye
Espri.
Axl Rose
Üye
yanlış hatırlamıyosam weaponsmith seçersen winterspring'ten hammer,axe,sword masterlarından birini seçebiliyosun
discussioncontroller