Gitmek istediğiniz 5 ülke
Misafir
gitmek istediğiniz 5 ülke ???
ülkemiz dışında tabiki... ülkem 1. sırada...
1. Japonya
2. Kanada
3. Küba
4. Hollanda
5. Meksika ya da BAE - ya da Güney Afrika - ya da Fildişi Adaları
KnightOfPainKnightOfPain
Üye
Şey ben bunu 6 yapsam ?

1-Filistin => bir insanın 22 yaşında olması,ve 22 yıldır kendi ülkesini görmemiş olması,bırakın beni,babam bile filistini görmedi bea :(
2-İtalya => Pizza ve makarna yemek için.
3-Canada => Doğasına hasta olduğum için,orda yaşam çok kolay olduğu için,çok uzak olduğu için,orda hep kar ve yağmur olduğu için,dunyanın en çok göl sahibi ülke oldğu için.
4-Japonya => çok merak ediyorum,çok enteresan bir ülke ve halkı olduğu için.
5-Çin => Çin seddini görmek için,eski Çin fantazi hikayelerini orda dinlemek ve bazılarının geçtiği yerleri görmek için.
6-İskoçya => iskoçların aksanına bayıldığım için,resmen böyle bir ay gidip sadece iskoçlarla konuşmak istiyorum,sırf o inanılmaz aksanı duymak için :D

evet garip ama gerçek :)
peace
Üye
Ahhh içimdeki şu Japon aşkııı...Teknolojilerii... :grrr:
1.olarak Japonya ::)
2.Mısır
3.Çin
4.Afrika
5.Antartika
6.Avustralya
Aranel
Üye
1. Yunanistan : Özellikle şu günlerde :) Tabii bunun dışında önem verdiğim insanların bıraktığı bir sürü eseri kendi gözümle görme şansım olabilecek.

2. Izlanda : Hep yerleşmek istemişimdir, 2 kere üst üste Avrupa'nın en iyi yaşam şartlarına sahip ülkesi. Coğrafi olarak da, diplomatik olarak da diğerlerinden uzak, daha az kirli hesap, daha az kavga gürültü. Mis.

3. Avustralya : Hem tanıdıklarım falan var o yüzden, asıl sebebiyse Melbourne, Sydney falan çok merak ettiğim için. Dünya'nın bir ucuymuş gibi düşünülen bölgelere sempatim var.

4. Antarktika : Tamam, ülke değil ama, görmek istiyorum ben, hatta donacak olmasam buraya yerleşirim. Müthiş bir huzur abi, etrafta kimse yok, sınırsız özgürlük.

5. Meksika : Sebebini bende bilmiyorum bunun. Çeken bir şeyler var ama, kararsızım, ölmeden önce görmek istediğim yerlerden.
Misafir
İtalya ve Yunanistan.
sophia
Üye
1. İrlanda: Keltler ve Çerkesler'in akrabalıklarının da bir etkisi var ama ülkenin de nedense beni çok feci kendine çeken bir havası var.
2. Ukrayna/Çernobil: Çocukken fotoğraflarını görmüştüm Çernobil'in de o zamandan beri görmek isterim. Bomboş, terkedilmiş bir şehir ve Ukrayna havası bir araya gelince gayet görülmeye değer bir mekan oluyor. En azından bakıp da insanlıktan tiksinmek için gidilmeli.
3. Nijerya: Afrika'yı hep merak etmişimdir de özellikle Nijerya'yı görmek istemem muhtemelen Oz'daki mahkumlardan Simon Adebisi yüzünden ;D
4. Yeni Zelanda: El değmemiş, tamamen "gerçek" bir dünyayı yokolmadan görmek istiyorum.
5. Antartika: Herkes gibi ben de bu kıtayı dahil edeyim :D . Tamamen buzdan oluşan bir çöl gayet görkemli olsa gerek.
SeRo34
Üye
Amsterdam.(Özellikle Kırmızı Işık denilen yerleri merak ediyorum)
Rusya
Japonya
Marquez
Üye
1. Fransa (tekrar gitmek istiyorum Paris'e, Champs-Élysées'e, ne kadar güzel bir yerdir...)
2. Hollanda (inşallah seneye, THIMUN var =) )
3. Amerika
4. x Afrika Ülkesi
5. İsveç
Cindy_Celil
Üye
1- papua yeni gine
2- Nijerya
3- Angola
4- Mars
5- Neptün
lotro_tr_31
Üye
1-Fas-marakeş (kızıl şehir)
2-Rusya-St.Petersburg
3-Güney Kore- Seul
4-Finlandiya
5-Bulgaristan (memleket bayramlarda gidiyorum ama orda yaşasam daha iyi)
AK_LampardAK_Lampard
Üye
1. İngiltere
2. ABD
3. İtalya
4. Rusya
5. İsveç ;D
discussioncontroller