Gitmek istediğiniz 5 ülke
CaturdayCaturday
Üye
Astus dedi:

Amerika
Italya
Fransa
Ingiltere
Bahamalar

Ozellikle amerikanin neredeyse butun eyaletlerini gezmek isterdim sanirim.

Ingilterede derbi izlemek hos olurdu dogrusu.

hayır
SoddorathSoddorath
Üye
Çok sıkıcı bir liste.
BaueltzBaueltz
Üye
Izlanda
Ulke degil ama Alaska
Fransa
Mother Russia
HOXHOX
Üye
HOX dedi:

ben direk başlığa cevap vericem:

tibet
kamboçya (angkor wat FTW!!)
çin (sırf burayı görmek için http://www.smashinglists.com/wp-content/uploads/2010/09/Leshan-Buddha-Statue.jpg )
hindistan (poh götüren sokaklarında sightseeing yapmak için değil ama, böyle balta girmeiş ormanları için)

5. yi bulamadım. ne var ne yok tüm ülkeleri elden geçirmek isterim ama bu saydıklarım daha etkileyici olur.

edit : beşinciyi buldum yaw, antarktika. orda gökyüzünde renkli ışık hüzmeleri oluyor ya, onları görmek ezelden fantezimdir benim.

bu neyin tribi ya başım ağrıdı. tibette mangal yapılacak yerler varsa onun için gidilir anca günübirlik çatalca gibi. orman görmeye hindistana gitmek nedir ya oha ormanını görecek ülke mi kalmadı. taj mahalı da akıl almaz bi şekilde merak etmiyorum. çine gelirsek, karl pilkington'ın çin seddi hakkında çok sevdiğim bi sözü var:
Spoiler:
image

listemi revize ediyorum. abd ilk sıradan giriş yapıyor.
PotterPotter
Üye
ülkeden çok yer olarak yazıyorum

Turks and Caicos

Spoiler:
image

Tokyo

Spoiler:
image

Monaco

Spoiler:
image

Miami

Spoiler:
image

Berlin

Spoiler:
image
FaironFairon
Üye
HOX dedi:

HOX dedi:

ben direk başlığa cevap vericem:

tibet
kamboçya (angkor wat FTW!!)
çin (sırf burayı görmek için http://www.smashinglists.com/wp-content/uploads/2010/09/Leshan-Buddha-Statue.jpg )
hindistan (poh götüren sokaklarında sightseeing yapmak için değil ama, böyle balta girmeiş ormanları için)

5. yi bulamadım. ne var ne yok tüm ülkeleri elden geçirmek isterim ama bu saydıklarım daha etkileyici olur.

edit : beşinciyi buldum yaw, antarktika. orda gökyüzünde renkli ışık hüzmeleri oluyor ya, onları görmek ezelden fantezimdir benim.

bu neyin tribi ya başım ağrıdı. tibette mangal yapılacak yerler varsa onun için gidilir anca günübirlik çatalca gibi. orman görmeye hindistana gitmek nedir ya oha ormanını görecek ülke mi kalmadı. taj mahalı da akıl almaz bi şekilde merak etmiyorum. çine gelirsek, karl pilkington'ın çin seddi hakkında çok sevdiğim bi sözü var:
Spoiler:
image

listemi revize ediyorum. abd ilk sıradan giriş yapıyor.

Sırtına sırt çantasını alarak eşiyle Uzak Doğu turu yaptıktan sonra Kamboçya'ya yerleşen bir arkadaşım vardı. Türkiye'dekine göre çok komik paralar kazanmasına rağmen bayağı güzel bir hayat yaşıyordu en son.(DJ'lik yaparak geçimini sağlıyor şu an ama onun öncesinde nerede iş bulursa orada takılıyordu)
ButeoButeo
Üye
Rusya epeydir gitmek istediğim bir yerdi, sonunda bu hayalimi gerçekleştiriyorum Cumhuriyet Bayramı'nda. Kışın ortasında gitmem absürd kaçsa da Napolyon'un ve Hitler'in ordularını durduran gücü tam zamanında tatmak keyifli olacak.

Hedefim Moskova'da beş gün kalmak, hazır ruble de dibi görmüşken bütçemi çok zorlamayacak bir program yaptım.

Bir başka arzum İslam ülkelerinden birini görmekti. Şartlar şu an çok müsait olmasa da en azından İsrail'e gitme fırsatı buldum. Kudüs'te bir hafta geçireceğim, ki Kudüs'ü görmek epeydir hayalini kurduğum bir fanteziydi. Ardından Lübnan'a geçis yapacağım eğer sevgili yol arkadaşım olan eski sevgilim gelmeyi kabul ederse - muhtemelen etmeyecek. İsrail ve İslam ülkelerinin arasında bir yılan hikayesi olduğu için giriş çıkışlar biraz sıkıntılı olacak ama bu sorunları aşmanın bir takım yolları olduğunu öğrendim.

Bunlar haricinde Hindistan, İspanya ve İskandinavya hayallerini kurduğum fakat gitmemin şu an için mümkün olmadığı ülkeler.
RidygoRidygo
Üye
Amerika

Kanada

İzlanda

Norveç

Alaska
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Son yayinlanan flypgs reklami yuzunden Roma ya gitmek istiyorum. =(
SluttyOrphanSluttyOrphan
Üye