Warhammer 40k The Mischief - Ziyaretçi Defteri
Lord Inquisitor
Üye
Merhaba arkadaşlar,

Böyle bir başlık açma ihtiyacı hissettim. Çünkü, oyunumuzu okuyanların da fikirlerini merak ediyorum. Warhammer 40k The Mischief oyunumuzu okuyanınız varsa, fikirlerini buarada bizimle paylaşsın istiyorum.

Oyunumuzun HARDCORE olmadığını biliyorum ve birçok yerde "out-of-the-bait" yaptığımızı da biliyorum. Olayı teknik açıdan ele almayın bu nedenle.

Yani, senaryoyu gidişatı değerlendirin arzu ediyorsanız. Aklınızda fikirlet varsa bizimle paylaşın. Düşünceleriniz söyleyin.

Eğer bu forumda bir oyun yapıyorsak istiyorum ki okunsun da.... Belki okuyan takipçiler vardır. Sizler de fikirlerinizi paylaşın.

Eğer hiç okumadıysanız biraz vakit ayırıp oyunumuzu okuyunuz. Belki hoşunuza gider. Bize söyleyecekleriniz olur.

Sevgilerimle....

Lord Inquisitor
Oyun Yöneticisi
Lord Inquisitor
Üye
Kimse okumuyor mu? Haydi ama....
anger rabbit
Üye
Olsun canım biz kendi aramızda oynarız :D
Esiax
Üye
Ben biraz okuyorum aslında kesik kesik de olsa ama hikayeye yorum yapmaktan çok uzağım şu an itibariyle (:
Lord Inquisitor
Üye
Okuyanların(okuyanın :) ) olduğunu görmek beni çok memnun etti. İnşallah okuyanların sayısı artar ve zamanla feedback verir.
oyunsever94
Üye
Harbi aslında 7 8 kişi oynasak ne zevkli olur arkadal
mephiston
Üye
slm daha bugün üye oldum ama bu oyunu 1 1,5 yıldır takip ediyorum her ne kadar deneyimli olmasamda eğer kabul ederseniz bundan sonraki oyunlara katılmak isterim
Lord Inquisitor
Üye
mephiston dedi:

slm daha bugün üye oldum ama bu oyunu 1 1,5 yıldır takip ediyorum her ne kadar deneyimli olmasamda eğer kabul ederseniz bundan sonraki oyunlara katılmak isterim

Merhaba Mephiston, hatta isminle hitap ederek Şahin, başından beridir oyunumuzu takip ettiğini görmek beni çok memnun etti. Elbette oynayan diğer arkadaşlar da memnun olmuştur. İlgine çok teşekkür ederim.

Forum'da FRP kavramının hafif de olsa olabileceğini, bir oyunun öyle ya da böyle kurallara bağlı kalınarak oynanıp bitirilebileceğini göstermek adına oynadık oyunumuzu. Takip edenler, beğenenler olduğunu görmek, çabamızın boşa gitmediğini gösteriyor.

Bundan sonraki yeni projelerimizde elbette hepiniz yer alabilir, çok daha gelişmiş ve kaliteli oyunlar ortaya koyabiliriz.
mephiston
Üye
şeyy  :-\ veliyi öylesine uydurdum ismim şahin
profilimi güncelledim artık gerçek ismim yazıyor :-X
mephiston
Üye
eğer bundan sonra ola ki böyle bir şey olursa blood angels dan librarian olarak katılmak isterim
Lord Inquisitor
Üye
mephiston dedi:

şeyy  :-\ veliyi öylesine uydurdum ismim şahin
profilimi güncelledim artık gerçek ismim yazıyor :-X

Tamam ben de düzelttim yazımı.  ::)

mephiston dedi:

eğer bundan sonra ola ki böyle bir şey olursa blood angels dan librarian olarak katılmak isterim

Tekrardan Warhammer 40k oynatacağımı zannetmiyorum. Ancak, sizlerden kaliteli oyunlar gelirse ben oyuncu olarak katılmak isterim.

İlerleyen zamanlarda belki Warhammer Classic Series'den bir oyun oynatabilirim. Ama, belki....  :evet:

discussioncontroller