Warhammer 40k The Mischief - Ziyaretçi Defteri
anger rabbit
Üye
Classic series seven pek yoktur gibi bir his var içimde. Sadece ben sevmediğim için de öyle geliyor olabilir tabi :) Fakat bundan sonra şiddetle (ki daha önce belirtmiştim) bir wod oyunu istiyorum. :)
Lord Inquisitor
Üye
Hmm aslında World of Darkness bak bunu düşünmemiştim.

Ağzım sulandı.

Düşünelim bakalım :)
oyunsever94
Üye
Warhammer 40k oyununu kimse yapmassa ben yaparım diecegim ama lore konusunda corax veya lord gibi bir insanın yardımına ihityacım olur sistem olarakda herhalde lord izin verirse onunkinin biraz üstünden geçerim yenilerim kullanırım falan anlasıldı lexicanumda dolasmaya devam.
mephiston
Üye
süpper oyunsever bunu yaparsan bir ömür duamı alırsın
oyunsever94
Üye
Tamam lord oyunu bitirir ve bir daha warhammer 40k yapmayacagım derse ben yaparım anger,kalixis,gabriel,dier ark katılırsınız deilmi.
CoraxCorax
Üye
ben oynamayabilirim ama lore konusunda yardımcı olurum.
oyunsever94
Üye
Oynasan fena olmazdı ama zaten yardımcı olucaksan baştan borçluyusaol corax bu arada eldar craftworldleri güçlerini birleştirebiliyormu?
mephiston
Üye
HMMM :D bunlar oyunla ilgili ilk ipuçları sanırım craftworldlerin ittifakı :D:D:D:D:D:D:D
oyunsever94
Üye
O kadar acele etme oyunun başlaması lorda baglı ama evet bir ip ucu olarak alabilirsin.
CoraxCorax
Üye
Genelde her craftworld otonom bir şekilde hareket eder ama sıradışı durumlarda güçlerini birleştirdikleri de olmuştur
discussioncontroller