Warhammer 40k The Mischief - Ziyaretçi Defteri
oyunsever94
Üye
Saol bundan sonra kafamdakileri öm olarak atayım.Neyse heyecan yaratmış olduk.
mephiston
Üye
ama olmazki hepimiz okuyalım da hiç olmazsa birazcık hayal kuralım :D
oyunsever94
Üye
Yok yaaaa.Oyuna kadar bekliyeceksin.Yagma yok mephiston efendi.
mephiston
Üye
o.o  oyy oyy oyyyy yandı benim össye çalışma işi bu oyunu beklemekten bütün hayatımı askıya alıcam  :byebye:  :byebye: hayat  :P
oyunsever94
Üye
HAHAHAAHAHA!tamam acıdım hadi seni birazdah yıpratmak için söyliyeyim oyunda space wolves,ultramarines ve blood ravens chapterleri kesin var.Onun yanında 2 eldar craftworldu ve chaos undivided bölükleri var.Taular falanda olucak tabii ama oyuncu çıkarsa.
mephiston
Üye
  :o :o :o :o o.o o.o o.o o.o o.o o.o o.o :o :o :o :o :o  bu okadar makbule geçtiki bide blood angels tamamdır(bilmem mephiston sana birşey ifade edermi:D ) olmadı biraz araştırır wolf priest olurum
CoraxCorax
Üye

space wolves,ultramarines ve blood ravens chapterleri kesin var.

Blood RAVENS mı yoksa Blood ANGELS mı?
oyunsever94
Üye
Ravens(daha rahat bir chapter oldugu için) ama blood angelsda var.Yani her ikiside var.Daha bulunacak chapterlar konusunda karar kılmadım ama blood angels ve ravens,space wolves,ultramarines,raven gurads,ordo malleus var.
CoraxCorax
Üye
angels varsa bende varım :)

Adeptus Astartes Blood Angels Chapter 2nd Company High Chaplain'ı Christopher "Corvus" Black kafirlere İmparator'un öfkesini göstermeye devam edecek
oyunsever94
Üye
Corax varya gaza getirdin hikaya senaryo hazır baslıkarıda acıcam lord bi oyunu bitirsin(merak etme eger yarında bir gelisme olmassa acarım baslıkları)bu gün kurallar lordunkilerle aynı(BİRAZ DEİSİK KABUL EDİYORUM BUNU) chapter listesi ise su(blood angels,ultramarines,blood ravens) eldar craftwolrd olarak (biel-tan ulthwe) falan filan.
discussioncontroller