Warhammer 40k The Mischief - Ziyaretçi Defteri
mephiston
Üye
corax bende blood angels librarian olarak oynicam yardımcı olursun dimi brother
mephiston
Üye
mesela senin bölüğünde librarian olsam nasıkl olur???
oyunsever94
Üye
Not her CHAPTERİN uzmanlık alanına göre artıları var.
Lord Inquisitor
Üye
Ya Corax dikkatimi çekti şimdi. Sen bizim oyuna da başta katılmıştın Dreughnought(Böyle mi yazılıyordu?) olarak ama sonra çıkmıştın. Bu oyundan da sonra çıkmayacağın garantisi yok.
oyunsever94
Üye
İnq Corax basta sizin oyunda galiba dier oyuncular ezilmesin diye çıkmıştı ama bu oyunda herhalde ben rica edersem kalır.İnq baslıkları bugün açıyorum geç bile kaldım aslında senide bekliyoruz.
mephiston
Üye
corax brother ve lord inquisitor ben mephistonun eğittiği(onun gibi black rage i kontrol edebilen) chaplainle birlikte death companye katılıp savaşan bi librarian düşünüyorum(coraxın bölüğünde) nasıl olur?
oyunsever94
Üye
Biraz lore aykırı.Coraxa sor.
mephiston
Üye
şu mephiston olayını kastediyorsan orası sırf mephiston hayranlığımdan coraxı bekliyorum ama dm sensin bence iş sana bakar
oyunsever94
Üye
Hayır librarianlar rage gibi olaylara girmezde ondan.Adamlar genellikle normal close combat pşişik ve destek şeklinde çalışırlar haa ama death companyide coraxın emrinde çalışan bir space marine olabilirsin o ayrı.
mephiston
Üye
hmmmm pardon o zaman naaapıyoruz sessiz sakin bir librarian oluyoruz black rage falan yok o zaman ayrı bir hikaye lazım ki ben bildiğim bir yerden çalıntı yapar onu değiştirir koyarım
discussioncontroller