Warhammer 40k The Mischief - Ziyaretçi Defteri
oyunsever94
Üye
Bence o kadar kasma ol direk bir space marine.İlk bölümler biraz onlar için olucakda.
mephiston
Üye
offff offf bu acemilik ne zor işmiş

karakteri düzenledim çalma lafını tümden sildim :D :D evet sırada ne var????
mephiston
Üye
tabi benimki sadece bi örnek teşkil etmesi içindi
CoraxCorax
Üye
40k evreninde black rage i kontrol edebilen bir tek mephiston'un kendisi var. senin o en başta önerdiğin karakter lore'a tamamen aykırı. haa yok ben mephiston olucam dersen ona karışmam :D
mephiston
Üye
seve seve olurum ama lore diyosun aykırı diyosun en iyisi düşündüğüm karakteri özel mesaj olarak atiyım sen düzüne sok ne dersin?
CoraxCorax
Üye
zevkle yardımcı olurum.

bu arada mephiston olmak konusunda şaka yapmıştım, bende imparatorum ulan dersem nasıl oynanıcak oyun? herkesi parmağımın bi hareketiyle öldürürüm  :rofl:
DarkTemplarDarkTemplar
Üye
Baştan sona okudum. Senaryo güzel ama daha uzun ve detaylı genişlitebilirdi. Teknik olarak değilde bir yazar bakışıyla bakıyorum olaya :p Oyun açısından değil. Böyle bir konudan roman bile çıkabilir. Oyun olması nedeniyle senaryoda bazı yerlerde kopukluk ve kopup başka yerde birleşme durumları olmuş. Benim fikrimi soracak olursanız oyun bittikten sonra senaryoyu doğru sırada bir hikaye gibi yazmanız. Birde halen sonda değil ne zaman devam etceksiniz?
Lord Inquisitor
Üye
Bu konuyu ayrıcana tartışırız. Benim hikaye hakkında söyleyeceklerim var birçok şey hem de ama önce oyun bir sonuca ersin. Geri kalan kısmı burada tartışırız DarkTemplar.
DarkTemplarDarkTemplar
Üye
Valla ilerlemesini sabırsızlıkla bekliyorum :) bağladı kendine hikaye beni.
PeriahPeriah
Üye
Hikaye nie devam etmiyor kaç aydır meraktan çatladım :D
discussioncontroller