Sonunda başlıyorum :)
Misafir
2 hafta sonra oyunu alacam ama 1-2 soru var kafamda

1-Toplam kaç Gblik update yapıyor?
2-BC yi alsammı diye düşünüyorum ama pek emin değilim sizce ne yapayım
3-Accaunt dondurma olayı var mı? Varsa bunu ne sıklıkla yapabiliyoruz mesela hafta sonundan hafta sonuna açıp kapıyabiliyomuyuz (yaparım bunu :D )
4-PvP serverları nasıl oluyor? Yani Horde'dan biri Allyden birini gördüğünde dalıyomu bu mudur olay, yoksa horde horde'u gördüğü yerde saldıra biliyomu?
5-OGZ guildi hala yerli yerinde duruyomu ?

Şimdiden herkese teşekkürler :)
Misafir
1- Bilemiyorum :P

2- TBC alırsan Draenei ve Blood Elf ırklarından karakter yaratabilir ve level 60-70 içeriğinden faydalanabilirsin.

3- Acc dondurma olayı var, ama mesela 1 Ocak, 1 Şubat arası aylık ödemeyi yaptığında ve 7 Ocak'ta hesabı dondurma talimatı verdiğinde hesabın 1 Şubatta kullanıma kapanıyor.

4- Horde Alliance oyuncuları birbirine saldırabiliyor, Horde Horde'u öldüremiyor yani.

5- Yerinde duruyor olması lazım başka bir realm'de oynuyorum.
CozgurY
Üye
cheetah bc yi bence kesinlikle al eğer draeni ve blood elf açmak istiyosan tabi ama bu ırklarla oynamak istemiyosan bile bence almalısın nasıl olsa level 60 olduğunda bc ye ihtiyaç duyacaksın.

Bence (ben öyle yaptım) bu D&R gibi yerlerde 50-60 ytl civarında iki oyunun olduğu paketler var o paketten almanı tavsiye ederim hem böle daha güzel bi kutusu var hemde içinde eğer ingilizcen varsa faydalı iki adet kitap var. Bu kitaplarda karakter bilgilerinden tutta bütün oyunun parça parça haritası ve nerede hangi adamların bulunduğuna kadar güzel bir bilgi veren iki kitap var. İkisini ayrı ayrı almaktansa aynı anda böle güzel bi kutusu olan paketi almanı tavsiye ederim. Lich King çıktı tabi biliyosundur. Onu şu etapta almana gerek yok çünkü artısı level 70 sınırını 80'e yükseltiyo ve birde Death Knight karakterini geliştirebiliyosun. Dk yıda gelişirebilmek için o serverda min. 55. level bir karakterin olması lazım. Onun için bu son ek pekte önemli deil şu anda senin için. (Ama level 55 olur olmaz bu paketi alabilirsin çünkü dk mükemmel bi adam çok güçlü çok seviyorum.hehe)

Toplam kaç Gb uptade yaptığına da gelince heralde bi 2,5-3 gb gibi bi uptade yapıyo yani zaten kurumu çok uzun sürn bir oyun sen yatmadan önce wow ve bc yi kur oyuna gir update yapmaya başlayıncada güzelce yatağına gir ve onu kendi haline bırak heralde muhtemelen sabaha biter :D:D Tabi bi yöntem daha var update için. Eğer wow oynayan bi arkadaşın varsa ondan ubtate dosyalarını bi usb bellek veya taşınabilir bi harddiskle alırsın wow un içine atarsın ve int. dowload etmesini beklemessin geriye sadece kurulum kalır hehe
DharkanDharkan
Üye
Vol'jin'den bi couple söyliyim sana;

You make a big mistake mon
Misafir
Ehehe.
CruelShinigami
Üye
Dün aldım battle chest artık ben de dayanamıyorum :)
Kötü haber Wow un güncellemelerini bitirdim 2 gblık ve sonrasındaki 610 mblık olanı ama şimdi Burning Crusade i yüklerken patch ile ilgili bir hata verdi :(
Neyse bir şekilde çözebilirim umarım onu da
MedivH
Üye
Boyle bır soru sorulurmu bilmiyotum ama bilmemek degil ogrememek ayıp diyerekten yaziyorum ;D.Simdi biz arkadasla wowa baslıyacagız bellı bır mıktar free serwerlarda oynamısgılımz var.Dedik orj baslayalım iyi guzel tamam buraya kadarda su sorun geldı aklımıza dedık gırıcez serwera herkes setlerını dızmıs herkez raid'nde isinde gucunde olucaklar bizde sole dusunduk bizim gibi yeni baslayanlarin oldugu bır serwer warmidir yoksa her serwerda yeni baslayanlar warmidir??? (soruyu sorucak bir yer bulamadim bnde buraya yazdim dedim hatam varsa simdiden ozur dılerım)
Marquez
Üye
Her serverda var, merak etme. :)
Misafir
Her realm'de alt char kasanlar ve yeni başlayanlar bulabilirsin emin ol, ve yine her realm'de set dizmiş adamlar da göreceksin. O yüzden kafaya pek takmaya gerek yok hangisinde başlasam diye.
MedivH
Üye
Bir iki sorum daha olcakti :).1.Ben ilk olrak wow almak istiyorum tbc'yi 60 olunca falan almak istiyorum bu bana bi zarar saglarmi ???(acicagim class mage-undead olacak).2.Patchleri indirmeye 1.0 danmi baslayacagim :-[
NephreiL
Üye
1.58 de outland e geçiceksin ona göre hesapla jewelcrafting meslği almıcaksan da birşey kaybetmezsin.
2. emin değilim hatırlamıyorum
discussioncontroller