Sonunda başlıyorum :)
MedivH
Üye
Hmm.Aslinda benim icin onemli olan sey patch olayı.Peki 1.0'dan baslasam bunlarin kolay bi yontemi varmi indirmenin yani  ??? (sorularimi buraya soruyorum alakasızsa affedersınz=) )
Misafir
Bu gün Battlechest alıyodum.Ne olduysa son anda vazgeçtim.
berx
Üye
Herhangi bir internet kafeden patch'leri çektirebilirsin, internetin kotalı ise kota aşma ücreti vermekten daha ucuza gelebilir belki.
Misafir
İnternet kafelerdeki oyunlara o kadar da güvenmeyelim, bazı kafelerde son patchlere kadar olmuyor çünkü, korsan serverların çoğu en son patch ile çalışmıyor çünkü XD
FireMcFireMc
Üye
berx dedi:

Herhangi bir internet kafeden patch'leri çektirebilirsin, internetin kotalı ise kota aşma ücreti vermekten daha ucuza gelebilir belki.

Tecrübe konuşuyor. =D
MedivH
Üye
Peki bisey daha sorayim hemen mesela bazı patchlerde orn;2.1.0 full dio we boyut olrak daha yuksek onlar ne oluyor acaba onlari indirsem bisey olurmu?
NephreiL
Üye
Ya direk blizz download ile indiriyor kendi ?
HolybolyHolyboly
Üye
şimdi bildiim kadarıyla wow'u 1.0 dan başlıycaksn patchlere ancak oyungezer bi sayısnda 2.4 patchini vermişti sanırsam bi bak istersen
Misafir
4 ay önce demişim sonunda başlıyorum diye ama başlayamadım. 4 ay boyunca hiçbir yere prepaid card gelmez mi ya ? İstanbul anadolu yakasında prepaid satan bir yer biliyorsanız çok makbule geçer. Her zaman olan yerlerde kalmamış.
DharkanDharkan
Üye
Yok.
discussioncontroller