Yeni başlamayı düşünüyorum biraz bilgilendirebilir misiniz?
derky
Üye
Oyuna benim tavsiyem olarak ilk paket ile başla. Prophecies bence oyuna başlamak için en iyi paket :D
Death_Knight
Üye
Oyunun deneme sürümünü oynuyorum. tam ahanda buldum online oyunumu demişken birşey hevesimi kursağımda bıraktı. Şehirlerde diğer online olan kişileri görebilirken, şehir dışında sadece biz varız. eee bu nasıl online oyun o zaman. ben dışarda yaratıkları keserken başkalarınıda görmek isterim. Böle olunca oyun single a dönüyor. şehir dışında çok yalnız hissediyor insan kendini.
protech
Üye
Bende oyuna ilk başladığımda bi ton adamla Party kurdum dışarı çıktığımda kimse yoktu guildwars tan zevk almak istiyosan iyi bir guildden önce arkadaş gurubunu ayartıp beraber oynamak lazım bende büyük bir hevesle pve ye başladım başlar başlamazda 16.lvl da bıraktım oyunu alıcak arkadaşlar biraz daha düşünsünler benim gibi hayal kırıklığına uğramasılar artık bütün umudum guild wars 2:D
SpiN13
Üye
Guild Wars PvP oyunudur.
erdiferik
Üye
PvE side var ve eğlenceli. Ayrıca Protech' in söyledikleri PvP için de geçerli.
Quratis
Üye
bende başlamayı düşünüyorum yaklaşık 8 ay önce öss sebebiyle wow u bıraktım... artık wow tek düze olmaya başladı bi süre sonra item delisi oluyo insan :) en güzeli pvp ağırlıklı bi oyun oynamak GW iyi bi seçim diye düşündüm bende. aylık ücret olmaması cabası...
jester0fzeus
Üye
Ben Guild Wars'ın paketlerini internetten indirebilir miyim ?
Savada
Üye
Paketini indirmene gerek yok internet sitesinden client'ı inidirince otomatik olarak girdiğin heryeri bilgisayarına indiriyor(Bu işlem biraz uzun sürebiliyor tabi).Yani mesela sen internetten Prophecies'i alıp acountunla oyuna girdinde o kendisi sende olmayan dosyaları indiriyor.
TNT
Üye
merhabalar dün gezerken bu oyunu gördüm fiyatıda baya makul geldi(20-30 civararındaydı her oyunu) sizce başlamalımıyım ??? hani yalnız kalma gibi bir durumum olurmu şuan aktif olarak oynayan birisi varsa bilgi verebilirmi :)
sahomingsahoming
Üye
Biraz zamanı geçmiş olmasına rağmen yazayım oyunda aktif Türk Guildleri var bulmakta çok sıkıntı çekeceğini zannetmiyorum (bende oynuyorum ayrıca :)). Bence pve'side eğlenceli bir oyun dışarda yalnız kalmak hoş degil ama alışıyorsun onun dışında party için yandaş bulmak çok zor değil şehirlerde biraz aradın mı yardımcı olacak veya seninle o görevi yapacak baya insan çıkıyor (en azından ben sıkıntı yaşamamıştım) ki biraz oyuna bakarsan öyle level atlamak için dışarlarda kasmayacağını düşünürsek çokta büyük bir eksi değil. Pvp'sine zaten laf yok kendini kaptırıp saatlerce oynayabiliyorsun :)
discussioncontroller