Windows 7 Beta 1 İncelemesi
bfrheostatbfrheostat
Üye
Windows 7 gördüğüm kadarıyla gayet iyi. Hatta XP'den de iyi. Başlarda kasıyor gibi yaptı oyunlarda, sonra ne olduysa düzeldi. 1280x960'da CS:Source açtığım zaman kasardı XP'de, bunda kasmıyor mesela. Crysis'i ise DirectX 10'da (ilk kez DX10 gördüm zaten ^^) 4 fps'de çalıştırdı (ahahaha xD).
Eaststreetz
Üye
Norman Win7 RC indirsek Update'leri yapınca güncel sürüm gibi stabil olabiliyor mu?
Norman
Üye
Sürekli kullanmak için uygun pek uygun değil RC1. Ama üzmüyorda. RC1 sürekli kullanmak için pek uygun değil aslında, tabii hangi programları kullanıdığında önemli. Kişisel tercih meselesi yani.
Diabolic
Üye
RC sürümü internet bağlantısını nsaıl beceriyorsa har vurup harman savurarak kullanıyor. Oyunlardaki pingi 3 katına çıkarıyor, insanı deli ediyor. XP kurdum tekrar rahatladım. Final Release çıkana kadar da niyetim yok kurmaya tekrar. -az kaldı zaten.-
Eaststreetz
Üye
Norman cevap için teşekkürler. İnceleme için de ellerine sağlık.

Diabolic, bu konuda ciddi misin? İnternette araştırdın mı peki aynı sorun başka insanlarda da var mı? Çünkü ben de Win7 RC1 kurmayı düşünüyordum ama bu dediğin kalbimden vurdu.
Norman
Üye
Quake Wars, World in Conflict ya da Left 4 Dead oynarken pinglerde sorun çıkarmıyor. Diğer oyunları bilmiyorum çünkü, başka online bir oyun oynamıyorum.
Diabolic
Üye
Warcraft III ve oynadığım bazı MMORPG oyunlarda bağlantımı haşat etmişti. Donanım yüzünden de olabilir bilmiyorum.
discussioncontroller