Evcil Hayvanlarımız
SİNİRMANGASİNİRMANGA
Üye
Ben hep bi hayvanım olsun istemiştim ama gariban 10 balık ve 4 civcivden başka olmadı peki siz hangi hayvanlara sahipsiniz ya da hangilerine hayransınız

Şöyle vahşi bi kurt paklardı beni mesela :D (Konuyu matrklorm un isteğiyle açmış bulunmaktayım :D )
[WT]Elessar
Üye
Evcil hayvan olarak http://www.gizmo666.de/stuff/gizmo.jpg iyi giderdi ama http://www.polisiye.com/yazi_resimleri/kangal.jpg bu bile ondan daha az zararlı :D
kuzux
Üye
ben çoğu hayvan türünden(muhabbet kuşu filan da dahil) tırstığım için ancak japon balığı filan olur bana :D
SwooshSwoosh
Üye
Tee ortaokulda hamster'ım vardı, tatile giderken yemek su falan vermeyi unuttuğum için ölmüştü yavrucak 4-5 aylıkken. Sonra lise başında labrador aldım bi tane, hâlâ yaşıyor kendisi xD. öyle geçinip gidiyoruz...
SİNİRMANGASİNİRMANGA
Üye
Olsun iyidir Elessar bi de eğer ona minion olduğunu söylersen ve overlord u gösterirsen belki işine de yarar :D
Misafir
ah yaa şöyle sap sarı, ap altın renginde bi retriever ım olsa ahhh.
Misafir
7 tane civcivim 5 balığım(ha keza bunlar evcil hayvan değil) öldürmüştüm, küçükken... Salaktım işte...
Misafir
Henüz boyum 1 metreyi yeni yeni geçerken bi muhabbet kuşum vardı. Bilin bakalım adı ne? Tabi ki Boncuk! Farz isim midir nedir?
2 başarısız kaçma girişiminin ardından nihayet muradına ermişti gülüm. O sıralar dedem bizimle kalırdı. Rahmetli, alzheimer'dı. Kış zamanı pencereyi açmış. Aynı zamanda da hava alsın diye (?!) kuşun kafesinin kapısını açmış. Bizimki de fırsat bu fırsat "Ya Allah!" diyip gitmiş. Ne yalan söyliyim, hiç üzülmemiştim. Nankör hayvan. Kediler yesin seni...
SİNİRMANGASİNİRMANGA
Üye
retriever , kangal , kurt filan fazla farketmez sevimlice birşey olsun ve tut olum dediğinde koparıp getirsin istediğimi yeter :D
matrklorm
Üye
yaşasın istediğim konu budur işte.

ayrıca kurt falan demeyelim kurtadam oynundayım kafaları karıştırmayalım.:D

benim hamsterım vardı fakat ömrünü tamamladı.aynı yerden aldığımız kardeşi de yaklaşık aynı zamanda ölmüş.

ilerde bitane labrador almak istiyorum ama nerde nası bakarım bilmiyorum.eğer kayseride okursam ilerde kesin bi köpek alırım ama başka şehirlerde biraz zor.
DharkanDharkan
Üye
Papağanım var ama konuşamıyor. Veteriner bunun bi sorunu var demişti, konuşması çok zor falan filan.

discussioncontroller