Giriş Yaptıktan Sonra
Misafir
Foruma giriş yapıyorum 10 dakka sonra foruma tekrar uğradığım giriş/kayıt yazısı yeşil ama forumda üyeliğin görünmüyor ayrıca giriş/kayıt'a tıkladığımdada shean oturum açık diyor sırf üyeliğim görünmüyor ne mesaj atabiliyorum nede konu açabiliyorum

bunun çözümü yokmudur doktor bey?
Big Boss
Üye
Yenile. Ya da çıkış yap. Bir daha gir.
Munjin
Üye
Aynısı bana da oluyor. Ben Chrome yüzünden olduğunu düşünmekteyim; çünkü IE'den giriş yaptığımda böyle bir sorun olmuyor. Hangi tarayıcıyı kullanıyorsun acaba?
Misafir
Mozilla ve IE dede böyle oluyor sorun aynı

@Big Boss

Yahu f5 tuşum bozuldu yenisini alabilirmisin?
QuendarthQuendarth
Mod
Bende de oluyor. Son zamanlarda baş belası olan log out olma probleminden kaynaklanıyor. Ama olduktan sonra birşeyi tıklayınca Giriş/Kayıt bölümü kırmızı oluyor ve tekrar giriş yapabiliyorum.
xleonxnkxxleonxnkx
Üye
Aynı sorun herkeste var, bende de var :(
a_smurfa_smurf
Üye
Son zamanlarda şifrenizi değiştirdiniz mi?
manager80manager80
Üye
Aynı sorun bende de var. Çoğunlukla Chrome'dan giriyorum foruma. Ve foruma kayıt olduğumdan beri aynı şifreyi kullanıyorum.
Misafir
Aynı şekilde üye olduğumdan beri aynı şifreyi kullanıyorum eğer hacklenme gibi sorunlardan bahsediyorsan ne yazıkki bilgisayarıma ne netten nede dosya aracılığıyla bir virüs(keyloger) gelmiş değil.
Munjin
Üye
Al gene attı. 2 dakika önce üstteki Forum seçeneğini seçmiştim, yani 15 dakika geçtiğinden dolayı çıkmak gibi bir durum da yok. Öyle attı işte.
cank92
Üye
Opera'da böyle bir sorun olmuyordu ama bugün çıkış yaptım ilk defa ve şimdi ana sayfada foruma geçerken ve yenile yaparken çıkış yapıyor kendiliğinden.
discussioncontroller