Giriş Yaptıktan Sonra
peace
Üye
Benimde 20dk arayla çıkış yapıyor. :P
Lord Inquisitor
Üye
15 dk. ila 25 dk. arası sürelerde kendiliğinden Log-out oluyor ve bu çok sinir bozucu bir durum. Bazen uzun bir post yazıyor ve gafil avlanıp postluyor ve ta ta da! Log out olmuşuz yazı da gitmiş.

Sırf bu nedenle postları Notepad'de yazıyorum.

Çözüm isteriz!
QuendarthQuendarth
Mod
Forumun şu ana kadarki en sinir bozucu sorunu.
peace
Üye
Ben mesajlarımı yollamadan önce kopyalıyorum yolluyorum.Log-out olursa yeniden yapıştırıyorum. :P
Secret_Assassin
Üye
Ben bu sırf bende oluyo sanıyordum.Benimkinin ne zaman çıkış yapacağı belli olmuyor ama uzun bir süre loginken başka bir sayfaya geçmezsem kendiliğinden çıkış yapıyor.
cank92
Üye
Quendarth dedi:

Forumun şu ana kadarki en sinir bozucu sorunu.

Alıntı yaptıktan sonra sapıtan sistem daha sinir bozuydu bence.
Secret_Assassin
Üye

Ben bu sırf bende oluyo sanıyordum.Benimkinin ne zaman çıkış yapacağı belli olmuyor ama uzun bir süre loginken başka bir sayfaya geçmezsem kendiliğinden çıkış yapıyor.

Saatlerdir sitedeyim ve sayfaları hep güncelledim ama yinede 20 dakikada bir çıkış yapıyor.Onla alakası yokmuş yani.
thegame
Üye
Bende şu ana kadar hiç çıkış yapmadı.Bir 45 dakka falan hiç birşeye dokunmazsam oluyo o olay.
Misafir
Ben bir başka konuda kaç sefer söyledim bunu. Yarım saatte bir atıyor! Çok sinir bozucu.
thegame
Üye

Bende şu ana kadar hiç çıkış yapmadı.Bir 45 dakka falan hiç birşeye dokunmazsam oluyo o olay.

Nazar değdi galiba.Beni de atmaya başladı.

Alta Edit: Nedir bizim çektiğimiz?  :'(
discussioncontroller