Warhammer 40k oyunları
Misafir
Konu epeyi unutulup gitmiş, sanırım DOW 2 yüzünden...Ben Dow serverlarının boşaldığını sanırdım ama öyle değilmiş hemen hemen servelarda 100 kişi oluyo...Oynayanlar varsa hala, burdan mesajlaşalım,oyundaki nick imle ogz forumdaki nickim aynı...
Misafir
Ben oynuyorum ara-sıra, hem online hem hamachi ve tabii ki ESL maçlarında...Hatta bugün 3 tane Türk'ün bulunduğu bir oyuna denk geldim 1v1...selamlaştık ve lobbyde buluşmayı teklif ettim maçtan sonra...ama ben yendikten sonra "gg" bile demeden hepsi çekip gitti nedense... beyler, bu bir oyun... kazanmakta var ve kaybetmekte ancak birlik olursak yardımlaşabiliriz Türkiye'de oyunculuğun gelişmesi için.

Soulstorm-TR
şifre:1234

Ve küsüp, çıkan arkadaşa son bir sözüm olacak..
"On my mark, FULL INFERNO!"
MelkorTm
Üye
ya dow 2 de ahım şahım bişey değil 50 dolar etmez. artık sadece DC kaldı benim için bekliyorum starcraft2 rüzgarını esip geçmek için...
MarinZ
Üye
Dark Crusade'i tekrar yüklüyorum. Hala yaşayan varsa gelsin.
kyus
Üye
MarinZ dedi:

Dark Crusade'i tekrar yüklüyorum. Hala yaşayan varsa gelsin.

adamın bildiği tek oyun :D
Seifer AlmasySeifer Almasy
Üye
40k ile ilgili bir oyun indirime girerse steam için yazabilir misiniz? uzun zamandır düşmesini bekliyorum maalesef bulamıyorum.bütün seriyi almak istiyorum.
kyus
Üye

40k ile ilgili bir oyun indirime girerse steam için yazabilir misiniz? uzun zamandır düşmesini bekliyorum maalesef bulamıyorum.bütün seriyi almak istiyorum.

dawn of war 2 ve ek paketleri ikide bir indirime giriyor wish liste eklersen steam seni indirim olduğunda bilgilendirir.
Üye
ekledim zaten de indirimi hiç göremedim işte.
kyus
Üye

ekledim zaten de indirimi hiç göremedim işte.

oluyor oluyor. Sıkıntı yok. Kış indirimnde olur muhakkak.
Üye
1 yıldır takip ediyorum henüz göremedim.
discussioncontroller