Warhammer 40k oyunları
CoraxCorax
Üye
PRE ORDER FOR EMPRAH'S BLESSING

PRE ORDER FOR SPESS MEHREENS VOICE PACK

CHAOS DLC JUST FOR $39.99

fuck sega
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Kemiksiz 170 tl diyorum. :DDDD
Force_CommanderForce_Commander
Üye
İlk oyundaki üs kurma sistemiyle ikinci oyundaki Ryo ögeleri birleşirse + Titanlar.. We shall know no fear!!!
Edward The PaladinEdward The Paladin
Üye

YÜCE İMPARATORA ŞÜKÜRLER OLSUN

forumda şu mükemmel trailera bile hype yapılmadı be

kafir dolu forum en dandik oyunlara bile hype yapılıyor

Beğenenler: Force_Commander

CoraxCorax
Üye
yayıncı sega olduğu için hype yapmadım açıkçası. çıkacak zibilyon tane dlc aklıma geldikçe heresy diye bağırasım geliyor.

üs kurmanın geri gelmesi de ayrı bir anti-hype sebebi benim için. base building warhammer ın mantığına ters bi kere

Beğenenler: Gabriel Angelos

Edward The PaladinEdward The Paladin
Üye
ben de 2 nin oynanışını sevmiştim daha güzel hikaye anlatılıyordu ama neredeyse herkes base istiyor nedense
maviasuramaviasura
Üye
dow1'in multisindeki dinamik oynanış dow2de yok, dow2de ki yapı ve stratejik düşünceler güzel olsa da oynanışa pek yansımadı. Umarım dow3 kafadan 1bucuk seneden önce çıkmaz.
Black Dino RangerBlack Dino Ranger
Üye

7:20'den sonra bikaç oyun içi ss var
kyus
Üye
base building warhammer'ın mantığına ters olabilir fakat rts mantığının olmazsa olmazı. base olmayacaksa zaten direk moba yapsınlar. hiç rts kasmasınlar. bu serinin en büyük sıkıntısıda denge sorunları olmuştu o yüzden ilk etapta 3 ırk olması güzel ilk kez bu kadar az ırkla çıkıyor, burdan ırklar arası güç dengesine önem verdiklerini anlıyoruz fakat yinede bolca dlc içericek olması ve muhtemelen bu dlc'lerdeki ünitelerin dengeye olan etkisi sıkıntı yaratabilir. umarım moba'lardaki gibi sadece skin olarak dlc'ler gelir.
kurtkapankurtkapan
Üye
illa base kuracaksın diye bir şey yok. olmadan gayet harika olan oyunlar da var

misal world in conflict..

Beğenenler: creiGn, Gabriel Angelos, Corax

discussioncontroller