Amatörce (Hakkaten..)
FeylingFeyling
Üye
Devasa online rehberinin altındaki loading, rehberin yakında geleceğini mi ifade ediyor, yoksa gereçkten birşeyler "load" edecek mi? Bende olmuyor da :D
QuendarthQuendarth
Mod
Ben 6 saat falan bekledim anca yüklendi. 1.5 gb'lık falan bir dosya var.
bfrheostatbfrheostat
Üye
Quendarth'ın mesajını okuyup da gerçek sanan var mıdır acaba ;D
ArkhenonArkhenon
Üye
Ben bir an şüphelendim aslında "Biz oraya cidden bi şey koymuş muyduk lan ?!" diye =)
Secret_Assassin
Üye
Yahu ne dert ettiniz, adam Cumartesi günü mesajını editleyeceğini söylemiş ya. :D
FeylingFeyling
Üye
Sorma Secret_Assassin kaç gündür gözüme uyku girmiyor :D . Ne dert edecem, maksat adam gelene kadar sıcak tutmak :P (ben burayı ısıttım gelin oturun...)

(üstteki mesajımdaki imla hatasını düzeltemiyorum. "düzelt çalışmıyor, ama burada...? Yukarıdaki düzelt çalışmıyor o hata sonsuza kadar bir utanç ibaresi olarak kaldı :P )
Big Boss
Üye
Bize sorduğun sorular orada olacaktır herlade.
bfrheostatbfrheostat
Üye
Ne oldu size yahu? Son mesajların hepsi yazım hatası içeriyor :D

Feyling dedi:

Devasa online rehberinin altındaki loading, rehberin yakında geleceğini mi ifade ediyor, yoksa gerkten birşeyler "load" edecek mi? Bende olmuyor da :D

Feyling dedi:

Sorma Secret_Assassin kaç gündür gözüme uyku girmiyor :D . Ne dert edecem, maksat adam gelene kadar sıcak tutmak :P (ben burayı ısıttım gelin oturun...)

(üstteki mesajımdaki imla hatasını düzeltemiyorum. "düzelt çalılmıyor, ama burada...?)

Big Boss dedi:

Bize sorduğun sorular orada olacaktır herlade.

ArkhenonArkhenon
Üye
Bizim konunun etkisidir o. Millette yanlış yazma isteği mi oluşturuyoruz, aura mı var ne ? =)
steam machine
Üye
Apprentice 
Yeni Üye

Nasıl hala yeni üye yav...
discussioncontroller