Sıkıntılı bir wow sorusu?
Epighales
Üye
Arkadaşlar merhabalar. şimdi problemim şöyle ki ben bunda yaklaşık 1 sene kadar önce(1 seneden biraz fazla) world of warcraft cd sini aldım. ozamanlar burning crusade çıkalı1-2 ay olmuştu fakat ben onu almadım. wow u aldım kurdum üyeliği gerçekleştirdim(2 haftalık beleş süresi vardı) fakat launcherde bir problem olduğundan dolayı yani öyle sanıyorum çünkü login olmuyordu. 2 hafta boyunca her gün denedim sonra da olmuyor diyip sildim oyunu. Az önce bu soru kafama takıldı. acaba expansion paketi olan burning crusade yi alıp yüklemediğim için mi ben bir zamanlar kendimi wow dan mahrum bıraktım ve oyuna giremiyorum diyip oyunu sildim ve cd lerini hatırlamadığım bir yerlere sakladım?.  ve acaba şimdi oynamaya kalksam hem burning crusade yi hem de wrath of the lich king i alıp yüklemek zorundamıyım acaba?

ve cevap verirsenin çok sevineceğim çünkü neden çalışmadığı konusunda ozamanların önemli bir wow forumuna msj attmıştım ama çıt çıkmadı...
QuendarthQuendarth
Mod
Neden çalışmadığını bilmiyorum malesef ama ek paketlerle bir alakası yok. Onlar olmadan da oynayabilirsin.
KurtulanSamaKurtulanSama
Üye
Login olmadığında bir uyarı verir genelde, ne diyordu?.
Misafir
Verdiği uyarı ne diyorsa onunla ilgili bir şeydir.
Epighales
Üye
gerçekten hatırlamıyorum verdiği uyarıyı amma velakin demekki wow oynamak için expansion pack lere ihtiyaç duymuyoruz?
Misafir
Hayır, duymuyorsun. TBC veya WotLK olmadan oynayabilirsin fakat, TBC'nin getirdiği Draenei ve Blood Elf ırklarından yararlanamazsın, yine aynı şekilde TBC'nin getirdiği Jewelcrafting mesleğini edinemezsin. Senin için maksimum level 60. seviye olur falan filan :)

Hatayı görmeden ne kadar yardımcı olunur o da ayrı bir tartışma konusu :) sil, tekrar yükle, hesabın aktif mi kontrol et ne bileyim yap bir şeyler :D
Epighales
Üye
hımmm...9 gün sonra hesabımı yeniden aktive edicem malum aybaşı:) ozaman da aynı problemle karşılaşırsam yardımcı olmanızı çok isterim
KurtulanSamaKurtulanSama
Üye
Oluruz merak etme...
Misafir
Oluruz oluruz ^^
discussioncontroller