Türk Telekom & ADSL & Kablo NET & SMILE
creiGncreiGn
Üye
Kota aşımında gb başına fiyat uygulaması ya da superonline'ın yapmaya başladığı gibi toptan interneti kesmeleri zaten problem olan. Yoksa 02:00-08:00 arası hızın akk'dan etkilenmemesi ve akk'lı hızın da tarifeye göre 8-16-24'e düşmesi çok makul şu an.

Bu müşteriyi hoplatma odaklı zihniyetin değişeceği yok ama zamanın getirdikleriyle bir nebze de olsa daha iyi internet kullanır hale geliyoruz öyle ya da böyle.
OneInchManOneInchMan
Üye
ben de gayet memnunum. ama taahütler bitince akkli kampanyalar devam edecek mi? yoksa gb başına kampanyalara mı kalacaz?
DharkanDharkan
Üye
Taahhütlerimiz bitene kadar tadını çıkartalım bence de. Güvenmiyorum bunlara.
QuendarthQuendarth
Mod
Şu anki duruma bakılırsa taahhüt bitince sadece fiyat biraz artacak gibi görünüyor. Ama ne yapacakları belli olmaz tabii.
creiGncreiGn
Üye
Taahhüt bitince hızı 24 mbit'lik tarifelerden fazla olanları kotalılara geçirirler, 24'ün altında olanların da faturaları yeni tarifelere güncellenir.
JeneenMetalian
Üye
25 mbit tarife kullanıyorum. 75 gb sonrasında hız düşüyor tamam iyi güzel. Eskiden 3 mbit e düşerdi. Şimdi ise 8 e düşüyor. 16 ya düşmesi gerekmiyor mu çıkan bildiriye göre? Uydunet kullanıyorum. 16-24 arası 8 e düşüyor diye biliyorum. 24-50 arası sanırım 16 ya düşüyordu. Bir problem mi var acaba? Benim gibi 24 üstü kullanıp 8 e düşen var mı ?
AstusAstus
Üye
image

2. kolondaki hızına göre düşüyor. senin max aldığın hız 24 olduğu için 8'e düşüyordur. 25 değil de, 24mbps olması lazım onun. 25mbps demeleri ilginç.
JeneenMetalian
Üye
25mbit paketin isminde direkt. Hatta saniyede 2.7 megabyte indirebiliyorum bir şey indirirken maksimum hız olarak. 24mbit-50mbit arası olması gerekli aslında bende bulunan tarife. Çok ama çok ilginç. Yani arasam da sonuç verecek bir şey de değil o da problem
JerryJerry
Üye
Arayıp, durumu söyle.

Uydunet'in bu karar çıkmadan önce 25 Mbit'lik tarifeleri vardı, kaldırılmış olsa bile seni etkilemez. 16 Mbit hız vermeleri gerekiyor.
LostLost
Üye
hızım 10dan 3e değil 5e düşüyo artık, bi hata yoksa zaar. çok güzel oldu sanki hiç hız düşmemiş gibi ayın geri kalan 25 günü 2/3 daha hızlı geçiyo. neyse boktan internete o kadar alışmışımki daha az boktan olunca sevindirik oldum
discussioncontroller