Türk Telekom & ADSL & Kablo NET & SMILE
AK_LampardAK_Lampard
Üye
Bir de benim kotanın 3'te 1'i doldu daha, ay bitecek neredeyse. 2-8 işi iyi oldu epey.
goo_khangoo_khan
Üye

25mbit paketin isminde direkt. Hatta saniyede 2.7 megabyte indirebiliyorum bir şey indirirken maksimum hız olarak. 24mbit-50mbit arası olması gerekli aslında bende bulunan tarife. Çok ama çok ilginç. Yani arasam da sonuç verecek bir şey de değil o da problem

Ben de aynı Kablonet 25mbit paket kullanıyorum. AKN bugün doldu. Hız 16mbite düştü. Speedtest falan da 16 gösteriyor.
ultimate_35ultimate_35
Üye
goo_khan dedi:

25mbit paketin isminde direkt. Hatta saniyede 2.7 megabyte indirebiliyorum bir şey indirirken maksimum hız olarak. 24mbit-50mbit arası olması gerekli aslında bende bulunan tarife. Çok ama çok ilginç. Yani arasam da sonuç verecek bir şey de değil o da problem

Ben de aynı Kablonet 25mbit paket kullanıyorum. AKN bugün doldu. Hız 16mbite düştü. Speedtest falan da 16 gösteriyor.

Sıfırlandı bugün ?
goo_khangoo_khan
Üye
Evet sıfırlandı bugün.

28'inde yazdım?
clintphillips
Üye
Superonline Fiber, Vodafone Fiber ve Tursat Fiber harici pek önermiyorum csgo oynarken falan ping çok yüksek çıkıyor iptv izlerken de aynı şekilde. Bu 3 sağlayıcının fiberi daha iyi.
funky_boyfunky_boy
Üye
Burada tutmaz bilader. Çiftlik Bank mağdurları sayfasına gidip orada yap reklamını.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Elon Musk, uydu üzerinden tüm dünyada erişebilecek internet ağı kuruyor.

Fiyatları:

image

Beğenenler: Astus

SamsonSamson
Üye

Elon Musk, uydu üzerinden tüm dünyada erişebilecek internet ağı kuruyor.

Fiyatları:

image

Tam da yeni taahhüt yeniledim beeee
tolga_pctolga_pc
Üye
Opera VPN ya da diğer tarayıcılara kurduğum VPN eklentilerini aktif ederek youtube'a girince normalden 3 kat hızlı video bufflaması neyden kaynaklanmaktadır? Türkiye'ye atılan bir kısıtlama mı bu yoksa servis sağlayıcımın dandik IP'lerinden mi?

Twitch'de 1080p 60fps canlı yayını kaymak gibi izleyebiliyorken youtube'da 480p video takılıyor. Delirtecek beni bu site.
UnicornKnightUnicornKnight
Üye
discussioncontroller