Türk Telekom & ADSL & Kablo NET & SMILE
tolga_pctolga_pc
Üye
Bu Superonline ne oç olmuş . TT sözleşmem bitti , online oyunlarda daha iyi pingleme yapıyor diye Super ile yenileyeyim bu sefer dedim, 8-16 mbps adsl hız, 50 gb ''aşınca duran cinsten'' AKK , ilk 12 ay 68 sonraki 12 ay 78 lira. Bunun aşınca durmayan, hızı düşüren standart AKKlisi 164 lira filan dedi. Oldu iyi günler deyip kapadım telefonu. Alternatifi varken şu tuzağa düşecek var mı merak ediyorum.

Türk Telekom'a döndüm geri, 35 mbps hız , 100 gb standart aşınca durmayan AKK , 24 ay sabit fiyat, 59 lira. Mis gibi. Normalde 16-24 mbps 150+ gb öneriyorlar da , 35 mbps hız , aşınca 16'ya düşüyor diğerleri 8e düşerken, yani 100 küsür liralık 16 mbps limitsiz tarifeyi 59a kullanmış oluyorsunuz.
dodgerdodger
Üye

Elon Musk, uydu üzerinden tüm dünyada erişebilecek internet ağı kuruyor.

Fiyatları:

image

Mevcut Ka Band fiyatları 5gb kota için 50-60tl falandı. Hızı 15/2. reelde 12/1.

Elon bu proje ile uzaya yüzlerce leo uydu atarak yapmayı düşünüyor ama birim maliyetler bu kadar düşük olamaz. en azından şimdilik.

zaten bu teknolojiyi kullanabilecek antenlerin fiyatı şuan 20bin seviyesinde ve çapı 82cm. "kymeta"

5-10 yıl içerisinde bir atılım olabilir. uydu çaplarının 22cm'e düşürme planları var.

benzer proje: oneweb

DharkanDharkan
Üye
Elon Musk'ın ipiyle kuyuya inilmez
CuriosityCuriosity
Üye
Elon Musk kim amk ?
MuhallebiMuhallebi
Üye
Annenin tokmakçısı.
discussioncontroller