Lonca (Guild) Tanıtımları
tegororn
Üye
GW'yi uzun süreden beri oynayanların çoğu birbirlerini tanıyorlar zaten.Yine de halihazırda devam eden veya yeni kurulan Türk Loncaları kendilerini bu başlık altında tanıtabilirler.

Bizimki :


Heroes of Anatolia

Lider : Nyks Daywalker
Üye sayısı : 58

Aralık sonunda 2.yaşımızı kutladık.Fırsat olduğunca önceden randevulaşıp GvG yapılır (malum iş,güç,okul,sınavlar v.s).Genelde pve oynayan arkadaşlar online durumdadırlar.Yardımlaşma bakidir.Yeni başlayanlara her türlü yardım elden geldiğince yapılır.


        www.heroesofanatolia.com
Forum : www.heroesofanatolia.com/forum
SpiN13
Üye
eline sağlık Tegin abi :)
kent123
Üye
ben bi arkımla yeni baslıcaz hani gw nin factions nightfall gibi psketleri warya mesela ben factions aldım sizde nightfall war yine oyunda görüşme sansımız warmı guildinize katılmak istiyoruz ama 1 tane alabiliriz hangisini önerirsiniz? saolun
SpiN13
Üye
Eheh buradaki guild tanıtımımız biraz eski model kalmış :D Hemen güncelleyelim


[img width=600 height=92]http://img221.imageshack.us/img221/8549/hoalogoup3.jpg[/img]

    Heroes of Anatolia, 26 Aralık 2006 tarihinde eski guildlerinden ayrılan üç arkadaş tarafından Guild Wars bünyesinde bir Türk guildi olarak kurulmuştur. Arkadaşlığı ve yardımlaşmayı ön planda tutarak ikinci senesini yaşayan guildimiz, şu an itibariyle Guild Wars'ın en uzun süreli ayakta kalmayı başaran Türk guildidir. HoA zaman içerisinde yeni MMO deneyimlerine de kapılarını açarak bir Türk MMO portalı olmayı hedeflemiştir.

  Heroes Of Anatolia - Guild Wars şubesi;

Aralarında eski ve yüksek PvP tecrübesi olan pek çok aktif üyenin de bulunduğu 50'den fazla core guildi üyemiz ve PvP'ye istekli arkadaşları yetiştirmeye adadığımız smurf guildimizle birlikte 100'e yakın üyesi bulunan, Guild Wars dünyasında tanınan bir guild olmayı başarmıştır. Yakın dönemde Guild Wars'ın en başarılı guildlerinin sıralandığı ladder’da uzun bir süre ilk 500'de kalmayı başarmış ve turnuvalara katılarak daha da yükselmeyi hedeflemiştir. Üçüncü senesini devirmeye hazırlanan ve yeni MMO'ların çıkışıyla kan kaybettiği söylenebilen bir oyunda düzenli olarak GvG aktiviteleri yapan, oyunu bu uğurda takip ederek daha yüksek hedeflerini gerçekleştirmeye çalışan bir guild olmayı da sürdürmektedir.

  Guild vs. Guild savaşlarımızdan bir görüntü;

[img width=600 height=480]http://www.heroesofanatolia.com/aion/gw002ar1.jpg[/img]

  Arkadaşlarımızın sanatsal bir çalışması :) ;

[img width=600 height=450]http://www.heroesofanatolia.com/aion/gw078dy4vp5.jpg[/img]

Guild Web Sayfamızhttp://www.heroesofanatolia.com

Guild Forumhttp://www.heroesofanatolia.com/forum

SpiN13
Üye
kent123 dedi:


ben bi arkımla yeni baslıcaz hani gw nin factions nightfall gibi psketleri warya mesela ben factions aldım sizde nightfall war yine oyunda görüşme sansımız warmı guildinize katılmak istiyoruz ama 1 tane alabiliriz hangisini önerirsiniz? saolun  Propheices,Factions ve Nightfall paketlerinin herhangi birini alman ile oyuna girebiliyorsun, tabiki bize de ulaşabiliyorsun. Oyuna başladığında ayrıntılı bilgi için spin13@heroesofanatolia.com 'a mail atabilirsin.
kent123
Üye
Spin birşey daha sormak istiyorum ama öncelikle belirtiyim 1 ocaktan itibaren baslıcam guild warsa bu konuda kafam karıştı, sanırım guildwarsda karakter açmadan önce pvp ve roleplaying seçiyoruz sizi rp de mi görebilicez yoksa pvp demi?Rp serverında dışardaki playerları görüp saldıramıyoruz, ama pvp serverında dışarda görüp saldırabiliyormuyuz? Sanırım pvp serverında kendi itemlarını yapıyorsun; ama ben bossları sololamakta istiyorum pvp serverında boss kesebiliyormuyuz yoksa sırf pvp mi yani kısacası sence Rp demi açayım Pvp demi? Sizi hangisinde görebilcem sizinle beraber GvG ye hangisinde katılabileceğim ve pve de yapabilirmiyim?
SpiN13
Üye
@kent123;
aklındaki bütün standart mmo kalıplarını yık, rp-pvp serveri falan yok GW'de.Herkes herkesi görebiliyor. Başlayınca anlarsın oyuna. PvE karakter ile pvp arasında server farkı yok, pvp karakteri direk pvpye girebilmek ve pve leveling ile falan uğraşmaman için yapılmış bir kolaylık. Yalnız söylemek isterim ki GW'ye yeni başlamak isteyen arkadaşlara; çok çok geç kaldınız :) 3 sene oldu oyun çıkıp başlayalı, hala deli gibi oynanıyor ama bu standart bir mmo olmadığı için pvp konusunda gelişmesi uzun vadeli ve tecrbeye dayanan bir olay, herkes aldı başını yürüdü artık yani. Ama yeni başlayan arkadaşlar iyi araştırır çabuk öğrenir ve bol bol pvp yaparsa geliştirebilirler kendilerini neden olmasın.
Edit: şurayı bi okuyarak başlayabilirsin  ;D http://en.wikipedia.org/wiki/Guild_Wars
derky
Üye
Valla ben yaklaşık 24 ay önce başladım. 3 tane tane RP karakterim var hepsiylede GvG yapabiliyorum veya canımın istediği bir canavarı kendi başıma indirebiliyorum. Aslında GW bir takım oyunu. Mesela bir büyücü (mümkün olduğunca Türkçe kullanmaya çalısıyorum :D) diğer takımın şifacısını oyalarken diğer takım arkadaşlarının bir büyücüyü indirmesi. Emin olun bu konsepti anlıyorsanız GWde başarılı olursunuz :D
kent123
Üye
Selam Spin ben ve arkadaşım guidl wars a başladık arkadaşımın 20 level dervish i var benimde 12 level wariior um var beraber guild e girmek istiyoruz, eğer bizi almayı düşünürsen oyunda bize lütfen whipser at =) benim adım oyunda Meg hall arkadasımınki: Angelo zerato dur teşekkürler.
SpiN13
Üye
forumumuza bir topic açıp, kayıt olursanız güzel olur : www.heroesofanatolia.com/forum
discussioncontroller