Kurulu Oyunlarınız
cemreserpal
Üye
Spoiler:

image
salih32salih32
Üye

konuyu canlandırayım :)

image

age of u win 7 de hatasız nasıl çalıştırdın ?

valla uyumluluk ayarı falan yapmadan çalıştı ben de şaşırmıştım :)

TRON'un grafikleri hiç de kötü değildi ya???

oyunum korsan olduğundandı belki. çözünürlük 1024x768'ten yukarı çıkmayınca öyle bi yorumda bulundum.ama dediğim gibi oyun korsandı :blush:
CoraxCorax
Üye
yıl 2011 hala age of 2 oynayan varasdasd

Planescape: Torment
Space Siege
Killing Floor
Star Wars: Empire at War Gold
Magica
Warhammer 40k Dawn of War 2: Retribution
PiranhaPiranha
Üye
İlk defa kurulu oyunum yok büyük başarı :D
BURNOUT: PARADISE dışında tabiki yok. o hep duracak. arada sırada bir yarış atmadan duramıyorum bazen tam gaz çılgınca bastırıp yarışırken (ya kendimin karıştığı yada uzaktan şahit olduğum) o kadar farklı çeşitli birbiri aynı olmayan çılgınca kazalara yarış bitişlerine şahit oluyorumki of olamaz diyorum yuh! diyorum detaylar kazalar araçlar hepsi gerçekçi harika daha ne olsun, oyuna sevgim dahada artıyor helal olsun Criterion Games! daha uzun bir süre PC'imden silinmeyecek tek oyun olarak kalacaksın.. yeni NFS:HP'de de bu tadı aradım ne yazıkki aynı yarış hız tutkusundan zevkinden eser yoktui sevemedim yaw ah Criterion ah...

Pek yakında kurulacaklarım_: STALKER: Call of Pripyat, ve çıktıklarında Homefront, Crysis 2 diye gider. Bir yerden Silent Hill 5: Homecoming geçti elime, Assassin's Creed II bile olabilir, belki eskilerden BioShock 1'i bile tekrar kurup oynamayı düşünüyorum belli olmaz...
madclown
Üye
bulletstorm var. bir de enemy territory: quake wars. hala oynuyorum ve hala oynayanlar var. nasıl mutluyum bu konuda, anlatamam.
LuiseZach
Üye
Assassin's Creed
Battlefield: Bad Company 2
Bioshock
Brothers In Arms: Hell's Highway
Bulletstorm
Call Of Duty: Black Ops
Call Of Duty: Modern Warfare 2
Call Of Duty
Call Of Duty 2
Call Of Duty 4: Modern Warfare
Company Of Heroes
Crysis 2 Demo
Dragon Age: Origins
Dragon Age II Demo
Far Cry 2
Gta IV: The Complete Edition
Half Life 2
Half Life 2: Episode 1
Half Life 2: Episode 2
Mass Effect
Mass Effect 2
Mirror's Edge
Mount&Blade: Warband
Overlord
Planescape: Torment
Portal
Prince Of Persia: The Sands Of Time
Supreme Commander
Team Fortress 2
The Elder Scrolls IV: Oblivion
Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction
Warhammer 40.000 Dawn Of War
Warhammer 40.000 Dawn Of War: Winter Assault
Warhammer 40.000 Dawn Of War II
World In Conflict
World In Conflict: Soviet Assault
Worms Reloaded
bfrheostatbfrheostat
Üye
Spoiler:
image

GameCube:
[ul]
[li]Bloody Roar: Primal Fury[/li]
[li]Burnout 2[/li]
[li]Chaos Field[/li]
[li]Digimon: Rumble Arena 2[/li]
[li]F-Zero GX[/li]
[/ul]

SNES & Nintendo64:
[ul]
[li]Killer Instinct/Killer Instinct Gold[/li]
[/ul]
PiranhaPiranha
Üye

Spoiler:
image

GameCube:
[ul]
[li]Bloody Roar: Primal Fury[/li]
[li]Burnout 2[/li]
[li]Chaos Field[/li]
[li]Digimon: Rumble Arena 2[/li]
[li]F-Zero GX[/li]
[/ul]

SNES & Nintendo64:
[ul]
[li]Killer Instinct/Killer Instinct Gold[/li]
[/ul]

Güzel oyunların varmış... neyse benim asıl soracağım şey çok alakasız ama yardımcı olursan çok çok sevinirim_: (Yine yardımcı olan çıkmadı ha. beni şu dertden kurtaramadınız gittiniz) :D Neyse buradaki mesajımı Win.7 konusuna taşıdım, bilginize.
Spoiler:
bfrheostat - Bu verdiğin ekran görüntüsünde en üstteki menü alanı hani dizin yolunun belirtildiği yerin en sağında, bir arama kutucuğu (search oyunlar yazıyor) alanı mı var yoksa ben mi yanlış görüyorum?. Ya şu Win7'ye geçtiğimden beri en sinir olduğum böyle HDD'de olsun mesela açtığım klasörlerde olsun böyle "arama" yapacağım bir yerin olmaması.. Çok kere forumda falan sordum kimse cvp vermedi... Valla ne başlat menüsünde arama kutucuğu var nasıl kaybettimi bilmiyorum, ne de senin bu ekran görüntüsünde olduğu gibi açtığım pencerede klasörde üst sağ kısımda arama-search alanı var. bunları nasıl geri getirebilirimki?. WinXP'den Win7'ye geçtiğimden beri aylardır tek derdim bu ya!
tegororn
Üye
Civ 4
Guildwars
Potbs
World of tanks
Batman, dark asylum
Fallout 1-2-las vegas
Swtor ( her 2 oyunuda)
MustaTheUA
Üye
World Of Warcraft