Kurulu Oyunlarınız
FaironFairon
Üye

Tropico candır ya. Arada girip zaman öldürmeye ve ego tatmin etmeye birebir. Bir de kötü adam olabilsem, ama içimden gelmiyor bir türlü.

Aynen onu bende beceremedim bir türlü. Hani kötü başlasam da bir yerden sonra(ki çok kısa bir süre bu) tekrar ada halkının yararına çalışmaya başlıyorum. Swiss account bomboş takılıyor öyle.
Cheetah
Üye
Star Wars Battlefront 2 (özellikle bunun ve republic commando'nun devamı yapılmalı.Bıraksınlar Force Unleashed'i duy beni lucas duy beni!)
Max Payne
JulianneJulianne
Üye
Audiosurf
Battlefield: Bad Company 2
Chime
Dead Island
Deus Ex - Human Revolution
Dungeons of Dredmor
Gatling Gears
League of Legends
NeoRAGEx
Portal 2
Prince of Persia 3D
Serious Sam Double D
Tidalis
Tomb Raider Underworld
Warhammer 40000 - Space Marine
Wasteland Angel
DarkSoul47DarkSoul47
Üye
Audiosurf
Kick it
Civ4
M2TW
Assassin's Creed 1 ve 2
Cod4
Cod Black ops
BF2
BF2142
BFVietnam
BF1942 anthology (evet zamanı geliyor hepsinin tek tek oynuyorum :D)
Quake 4
Far Cry 2
SupCom
AoM+Tıtans
Rise of Nations+Thrones and Patriots
LOTR:BFME2+Rotwk
Sacred Gold
Fallout 2
Mirror's Edge
M&B
M&B Warband
M&B fire and sword
TF2
HL2
Portal
CS:S
Spore
Sims 3
Sims Castaway stories
GTA4+EFLC
Terraria
Tropico 3
Sim City 4 Deluxe
Oblivion GOTY
Braid
L4D2
Fifa 11
VT3
Dirt
World of Goo

Unuttuğum vardır 1-2 ufak tefek daha. Hiçbir oyunun başında 1 saatten fazla geçiremediğim için sürekli değiştiriyorum:/

Üstlerdeki Tropico muhabbetine: Ben bütün megalomania olaylarını yapıyorum,yetmiyor adanın her yerine orduyu döşüyorum.,heykellerle,yayınlarla isyanı olabildiğince engelliyorum. Olurda birisi bana karşı kıllık yapmaya başlarsa sokağın ortasında kurşuna diziyorum.

Ve itiraf ediyorum bu olaydan feci zevk alıyorum. Kötü lider olmayı çok sevdim. USA ya da CCCP de sesini çıkaramıyor.Hatta canım istedi. Adada 5-10 kişi öldüreyim yine gidip.
karakaya26
Üye
Rappelz Online
GTA 5
H1Z1
CS Go
ETS 2
Farming 2017
Lol

Baya oyun var fakat günlerim saatlerim Rappelz Online ile geçiyor. Diğer oyunlara girdiğim bile yok :D
discussioncontroller